Plán akcí

Plán akcí 2021

Z důvodu aktuální situace v ČR se může plán akcí průběžně měnit na základě vládních opatření směrem k šíření COVID-19.

1.3. – 7.3.2021

Příměstský kemp pro děti 6 -15 let

5. 5.

Florbalový turnaj kroužků ZŠ (Tatran)

7. 5.

Přátelské utkání kroužků 2. stupně ZŠ (Tatran)

Duben

Všesportovní olympiáda (kroužky + přípravka) (Řepy)

24.-27.6.

Hummel Open Game

30. 6. - 6. 7.

8. ročník Floorball Open Camps (1. turnus)

7.-10.7.

Floorball Prague Games (elévové - junioři)

10.7.

Tatranský Draft

11. 7. - 17. 7.

8. ročník Floorball Open Camps (2. turnus)

18. - 24. 7.

8. ročník Floorball Open Camps (3. turnus)

26.-28.7.

Herní soustředění ET (dorostenci "A", juniorky "A", dorostenky, starší žákyně)

29.7.-31.7

Herní soustředění Junioři "A"

29.7.-31.7 Herní soustředění (muži "A", ženy "A")

5.-8. 8.

Floorball Czech Open (dorostenci - muži, dorostenky - ženy)

9.-14.8.

Letní soustředění mládeže, Brandýs nad Labem (starší žáci, starší žákyně, ostatní týmy, Řepy)

15.8.-21.8.

Letní soustředění mládeže, Brandýs nad Labem (přípravka, elévové, elévky, mladší žáci, mladší žákyně)

16.-28.8.

Příměstský kemp pro děti 6-15 let

27.8.-29.8.

UNYP Cup (juniorky a dorostenky, junioři, dorostenci, strži, mlži, elévové)

květen/září

Rodičovské schůzky

září

Začátek soutěží

říjen

Celotatranské focení - Stodola


Plán akcí 2020

1.-7.1.

Gothia Innebandy Cup

3.2.

TV utkání - Tatran vs. Bohemians - Souboj Akademie

4.2.

Turnaj pro ZŠ z Prahy 6

10. 2.

Rodičovské schůzky (17:00 mlži/mlžky, 18:15 strži)

11. 2.

Rodičovské schůzky (17:00 přípravka/elévky, 18:15 elévové, 19:30 stržky)

24.2.-1.3.

Příměstský kemp pro děti 6 -15 let

13.6.

Turnaj mládeže v Řepích - mladší žáci

14.6.

Turnaj mládeže ve Stodole - elévové

20-21.6.

Turnaj mládeže ve Stodole - starší žáci

27.6.

Turnaj mládeže ve Stodole - starší žákyně

28.6.

Turnaj mládeže ve Stodole - elévky a mladší žákyně

30.6.-6.7.

7. ročník Floorball Open Camps (1. turnus)

8.-11.7.

Floorball Prague Games (elévové - junioři)

11.7.

Tatranský Draft

12.-18.7.

7. ročník Floorball Open Camps (2. turnus)

19.-25.7.

7. ročník Floorball Open Camps (3. turnus)

27.-29.7.

Herní soustředění ET (dorostenci "A", juniorky "A", dorostenky, starší žákyně)

27.-31.7.

Tatran na cestách

30.7.-2.8.

Herní soustředění ET (muži "A", ženy "A", junioři "A"

6.-9.8.

Floorball Czech Open (dorostenci - muži, dorostenky - ženy)

10.-15.8

Letní soustředění mládeže, Neveklov (starší žáci, starší žákyně, dorostenky, ostatní týmy)

16.-21.8.

Letní soustředění mládeže, Neveklov (přípravka, elévové, elévky, mladší žáci, mladší žákyně)

16.-28.8.

Příměstský kemp pro děti 6-15 let

13.-16.8.

Slovak Floorball Cup young (dorostenky, juniorky, dorostenci, junioři)

28.-30.8.

UNYP Cup (juniorky a dorostenky, junioři, dorostenci, strži, mlži, elévové)

7.9.

Rodičovské schůzky (mlži, mlžky - 17:30; strži - 18:45; dorost - 20:00)

8.9.

Rodičovské schůzky (přípravka, elévové, elévky - 17:30; stržky, dorky - 18:45; ostatní týmy - 20:00)

16.9.

Členská schůze florbalového oddílu

září

Začátek soutěží

září

Ladronkafest