Tatran Střešovice » Komunita » TATRAN & ŠKOLKY

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

TATRAN & ŠKOLKY

Vztah ke sportu je důležité budovat již od útlého věku a proto jako florbalový klub Tatran Střešovice od roku 2017 úzce spolupracujeme s mateřskými školkami na Praze 6. Ústřední postavou trenérské družiny, která navštěvuje jednotlivé školky je tatranský maskot T-Rex, jenž se mezi dětmi na celé Praze 6 těší velké popularitě! 

KDY ŠKOLKY NAVŠTĚVUJEME? 

Školky na Praze 6 navštěvujeme primárně v obdobích květen - červen a září-říjen, nicméně po domluvě je možnost uskutečnit tuto akci i v jiném termínu. 

CO JE PRO DĚTI PŘIPRAVENO? 

Dopoledne plné zábavy nejen s florbalem, ale i s ostatními sporty a hlavně s naším T-Rexem

MOHOU DĚTI NAVŠTĚVOVAT I PRAVIDELNÉ KROUŽKY?

Ano! Po domluvě jsme schopni zorganizovat pravidelné kroužky v areálu Tatranu Střešovice (sibeliova 368 v dopoledních hodinách) nebo přímo v prostorách školky (tělocvična nebo venkovní hřiště). 

JE MOŽNÉ NAVŠTÍVIT TATRAN I JEDNORÁZOVĚ?

Samozřejmě! V dopoledních hodinách pro vás rádi uspořádáme akci i v naší hlavní hale STODOLA Aréně Střešovice v Sibeliově ulici. Pro lepší představu o této jednorázové akci navštive naši fotogalerii na Flickru

KOHO JE POTŘEBA KONTAKTOVAT?

Organizátorem projektu Tatran & Školky je Pavel Hudík, kterého můžete kontaktovat na čísle +420 608 275 695 nebo na mailové adrese pavel.hudik@tatran.cz

SE KTERÝMI ŠKOLKAMI JIŽ SPOLUPRACUJEME? 

MŠ Bílá, MŠ Meziškolská, MŠ Lysolaje, MŠ Petřiny-Jih, MŠ Motýlek, MŠ Bubeníčkova, MŠ Stochovská, MŠ Janákova

Naši partneři