Tatran Střešovice » PRAGUE GAMES 2020: DEN PRVNÍ

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

středa 8.7.2020

PRAGUE GAMES 2020: DEN PRVNÍ

Souhrn výsledků tatranských týmu z prvního hracího dne na turnaji Prague Games 2020.

BU18 PSN Průběžné 1. místo ve skupině E

11:2 PSN Tatran Střešovice vs. PSKC Okříšky – Hala Řepy

9:2 PSN Tatran Střešovice vs. Florbal Klatovy – Hala Řepy


BU18 OpenCamps Průběžné 4. místo ve skupině F

1:4 OpenCamps Tatran Střešovice vs. FBC White Eagles Bratislava – Hala Řepy

1:3 OpenCamps Tatran Střešovice vs. FBC Plzeň – Hala Řepy

 

BU17 Průběžné 1. místo ve skupině B

3:2 Tatran Střešovice vs. Fbc Česká Lípa – Hala VŠE

3:0 Tatran Střešovice vs. Kanonýři Kladno – Hala VŠE

 


BU16 Průběžné 3. místo ve skupině C

4:2 Tatran Střešovice vs. Maskantje Juniors – Hala Jižní

3:3 FbŠ Bohemians vs. Tatran Střešovice – Hala Jižní 


BU15 BLACK Průběžné 3. místo ve skupině C

1:4 Tatran Střešovice BLACK vs. Draci HB – Hala Tatran

3:2 Tatran Střešovice BLACK vs. FK Slovan J. Hradec – Hala Tatran

 

BU15 RED Průběžné 1. místo ve skupině D

24:0 Tatran Střešovice RED vs. Snipers Třebíč – Hala Tatran

15:1 Tatran Střešovice RED vs. Florbal Klatovy – Hala Tatran

 

BU14 OpenCamps Průběžné 5. místo ve skupině A

1:5 OpenCamps Tatran Střešovice vs. FAT PIPE Start98 Kunratice – Hala Jedenáctka

4:4 SK Dvojka Praha vs. OpenCamps Tatran Střešovice – Hala Jedenáctka 

 

BU14 Průběžné 3. místo ve skupině B

2:1 Tatran Střešovice vs. FAT PIPE Florbal Chodov – Hala Jedenáctka

3:4 Tatran Střešovice vs. FBC OSTRAVA – Hala Jedenáctka


BU13 Průběžné . místo ve skupině B

5:0 Tatran Střešovice vs. SK Meťák České Budějovice – Hala Hamr 2

0:9 FbŠ Bohemians bílí vs. Tatran Střešovice – Hala Hamr 2

 

BU12 BLACK Průběžné 5. místo ve skupině A

7:0 Prague Tigers vs. Tatran Střešovice BLACK – Hala Hamr 1

0:9 Tatran Střešovice BLACK vs. OLYMP FLORBAL – Hala Hamr 1

 

BU12 RED Průběžné 1. místo ve skupině B

2:1 Tatran Střešovice RED vs. FbC Coyotes Jablunkov – Hala Hamr 1

8:4 Tatran Střešovice RED vs. BLACK ANGELS 2008 – Hala Hamr 1


GU18 PSN Průběžné 3. místo ve skupině C

0:7 TJ Jablonné nad Orlicí vs. PSN Tatran Střešovice – Hala Campanus

1:3 PSN Tatran Střešovice vs. FbŠ Bohemians – Hala Campanus

 

GU18 Průběžné 1. místo ve skupině D

4:0 Tatran Střešovice vs. SK Jihlava – Hala Kunratice

12:0 Tatran Střešovice vs. SKV – Hala Kunratice

 

GU16 Průběžné 2. místo ve skupině C

4:0 Tatran Střešovice vs. FBŠ SLAVIA Plzeň – Hala Hamr 4

1:3 FbŠ Bohemians vs. Tatran Střešovice – Hala Hamr 4

 

GU14 Průběžné 4. místo ve skupině A  

6:4 FAT PIPE Florbal Chodov vs. Tatran Střešovice – Hala Hamr 3

2:1 TJ SPARTAK KAPLICE vs. Tatran Střešovice – Hala Hamr 3

 

GU12 Průběžné 1. místo

0:6 Panthers Praha vs. Tatran Střešovice – Hala Hamr 3

6:0 Tatran Střešovice vs. BLACK ANGELS – Hala Hamr 3

 
Naši partneři