A-tým vyráží do České Lípy. Náš tým je silný, říká Martin Šindelář

Vstup do třicáté střešovické sezóny mají muži úspěšně za sebou. V pátečním utkání vycestují na půdu soupeře, aby změřili své síly a Českou Lípou. Jak je prozatím spokojen se svým týmem a jeho výkonem nejlepší hráč předchozího utkání Martin Šindelář se dozvíte ve článku.

Tatran vstoupil do nové sezóny vítězně. Během pohárových a jednoho superligového utkání vždy dokázal nastřílet dvouciferný počet branek. Pravdou je, že los byl k pražskému celku zatím velmi milosrdný a postavil před něj spíše slabší soupeře. Trochu netradičně v pátek je čeká další soupeř v podobě České Lípy. Ta v loňské sezóně skončila na desátém místě a sezóna pro ni skončila poměrně brzy.

Střešovičtí florbalisté tak opět půjdou do zápasu v roli favorita, jak to vidí nejlepší hráč utkání proti SKV Martin Šindelář, který se do letošního ročníku zapsal zatím jedním gólem a třemi asistencemi, se dočtete níže.


Ahoj Martine, v poháru jste už pár zápasů odehráli, máte úspěšně za sebou i úvodní utkání Superligy. Jak jste zatím spokojeni?

„S výsledky jsme v posledních pár zápasech spokojeni velice, ale to jenom jedna strana mince, protože samozřejmě chceme předvádět pořád lepší a lepší výkony a myslím si, že je pořád mnoho prostoru pro zlepšení. Prozatím jsme narazili na poměrně slabý soupeře, kteří nás ještě tolik neprověřili. Teprve teďka budeme dostávat čím dál těžší a těžší protivníky a myslím, že Česká Lípa bude jedním z nich. Na zápas jsem hodně zvědavěj. Jsou známí svojí tvrdou hrou založenou na brejkách, takže na tohle si budeme muset dát určitě pozor. Je to zase další a těžší prověrka.“

Jaký máš zatím z týmu složeného na letošní sezónu pocit?

„Z týmu mám zatím skvělý pocit. Jelikož jsem tu už nějaký ten pátek, tak už jsem v týmu jako doma. Co se týče nových kluků, kteří přišli po loňské sezóně, tak musím říct, že zapadli velice dobře a hlavně rychle. Cítíme se silní a myslím si, že toho letos společně ještě hodně dokážeme.“

Děkuji a v pátek držíme palce!


Utkání mezi Tatranem a Českou Lípou se odehraje v pátek 17.9. od 19hodin v SH Česká Lípa.