ALPA Game pro FN v Motole

V letošní sezóně už Tatran stihl podpořit dětský domov v Unhošti, kterému předal šek v hodnotě 45 tisíc korun. Nyní přišla řada na Fakultní nemocnici v Motole, které Tatran věnuje utkání proti Vítkovicím.

Souboj dvou historicky nejúspěšnějších týmů české florbalové historie. 20. kolo Livesport Superligy nabídne lahůdku v podobě střetnutí vedoucího Tatranu s druhými Vítkovicemi. A právě při té příležitosti se Tatran rozhodl podpořit FN Motol.

Už ve čtvrtek 12. ledna došlo ve Fakultní nemocnici v Motole k předání velkého množství materiálu, který FN pro dětské oddělení potřebuje. Jedná se olízátka,pitíčka nebo omalovánky. Dárky předali samotní hráči a trenéři A-týmu, v čele s vicemistrem světa Markem Benešem, Martinem Mühlfaitem, Martinem Pánkem a v neposlední řadě generálním manažerem klubu, Jakubem Menhartem.

Stejné věci, tedy pitíčka, lízátka či omalovánkyTatran již interně sbírá a vybrané předměty předá právě zástupcům FN Motol. Do benefice se navíc můžete zapojit i vy! Stačí na utkání Tatranu proti Vítkovicím přinést cokoliv z výše uvedeného, co by dětem udělalo radost. Stejně tak mohou hráči tyto věci nosit na své tréninky.

ALPA GAME se uskuteční v neděli 22. ledna ve sportovním centru v pražských Řepích s úvodním buly v 17 hodin.