Být či nebýt. Rozhodující duel ženského semifinále je tady

Stejně jako před dvěma lety rozhodne sérii mezi Tatranem a Chodovem sedmý duel.

Tak trochu jako na houpačce. Tak by se zatím dala shrnout semifinálová série ČEZ Extraligy mezi Tatranem a Chodovem. V ní se zatím střídají úspěchy Tatranu, který vyhrál první, čtvrtý a pátý duel s radostmi týmu z Jižního Města, který uspěl v zápasech číslo dva, tři a šest. V jeho případě navíc vždy výraznějším, minimálně pětibrankovým rozdílem.

I to je důvodem faktu, že v sérii už bodovalo 16 chodovských hráček, z nichž má zatím nejvíce nastřádáno desetibodová Eliška Chudá. Nejproduktivnější hráčkou Střešovic zůstává sedmibodová Lucie Želízková, následovaná Lindou Fuchsovou a Kateřinou Seemannovou, které mají shodně 6 bodů.

Z vyrovnaných vzájemných statistik pak výrazně vyčnívají jen střelba s větší aktivitou Chodova, a přesilovky, kde má tým Pavla Hudíka a Vladimíra Fuchse 40% úspěšnost, zatímco jeho oslabení dosahuje dokonce hodnot lehce přes 83 %.

Oba týmy mají se sedmým utkáním semifinále vzájemnou zkušenost z ročníku 2021/22, kde se na jihu Prahy nakonec radoval Chodov za vítězství 3:1. To Tatran na svoji první letenku do BigBoard Superfinále stále čeká a v rozhodujícím duelu bude mít o motivaci postaráno.

Postup do O2 Arény, nebo konec. Tato jednoduchá rovnice dostane svůj výsledek už v sobotu od 18 hodin a to na Sportovní hale Jižní Město.

Semifinále VII | Sportovní hala Jižní Město | sobota 6. března 18:00
Video online přenos
Textový online přenos