Tatran Střešovice » COACH | Rozhovory před ligou

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

středa 11.9.2019

COACH | Rozhovory před ligou

COACH - Nemůžeme zapomenout ani na poslední velmi důležitou roli v klubu. Trenéři. Osoba, která jako druhá po rodičích tráví s hráči nejvíce času. Každý trenér v Tatranu zaměřuje svoji pozornost na rozvoj hráčů ve všech směrech. Bavíme se o rozvoji všech důležitých dovedností sportovce stejně tak jako o rozvoji osobnosti daného člověka. Trenéři se nepochybně podílejí velkou částí na životním vývoji hráče a proto je potřeba této skupině lidí věnovat pozornost.

Na poslední předligové rozhovory jsme zastavili i naše největší taktické mozky a stratégy z řad trenérů a hlavních koučů. V rámci kampaně PLAYER | SUPPORTER | COACH budeme s těmito podobnými rozhovory pokračovat i sezóně, takže se máte na co těšit!

Milan Fridrich | hlavní trenér A-týmu mužů

"Od sezóny očekávám velký posun v obrazu hry týmu. Že bude jasně vidět co chceme hrát a týmové výkony. Zároveň se díky tomu i na ni dost těším, že uvidím jak se kluci zlepšují a navíc se těším i na novou halu - to bude příjemné oživení po těch X letech, co zde působím."


Michaela Marešová | hlavní trenérka A-týmu žen

"Chtěla bych vidět progres ve stylu hry směrem k vyšší kvalitě v práci s míčkem a kombinaci, úspěšnosti zakončení a směrem k precizní defenzivní činnosti. Bude zábava sledovat tenhle mix zkušeností a dravého mládí, tým má velmi zajímavou dynamiku. Těším se na florbalový i osobnostní vývoj každé hráčky, těším se na tatranské fanoušky a na to, že každý zápas bude mít jedinečný náboj."


Lukáš Langer | trenér A-týmu juniorů

"Na novou sezónu se moc těšíme. Věříme, že kluci přenesou věci z tréninku do soutěžních zápasů a že se budou nadále zlepšovat jak po herní, tak taktické stránce. V sezóně se budeme muset obejít bez kluků, kteří využili možnost hrát a trénovat v zahraničí."


Marek Michálek | hlavní trenér A-týmu juniorek

"Na sezónu juniorek se opravdu moc těším, i když tím, že polovina kádru bude nastupovat i v Extralize žen, bude tato sezóna hodně náročná. Věřím, že to ale dokážeme skloubit a popereme se o náš společný cíl, kterým letos nemůže být nic jiného než medailové umístění. Hlavně věřím, že ale budeme pokračovat v aktivní hře, kterou jsme vloni předváděli, protože takový způsob hry naše hráčky rozvijí."


Luděk Beneš | trenér A-týmu dorostenců

"Od nadcházející sezóny očekávám hlavně hodně florbalové práce. Vzhledem k dorostenecké kategorii u které působím, zároveň očekávám velký posun kluků jak florbalově, tak lidsky a na to se hodně těším."


Pavel Hudík | hlavní trenér A-týmu dorostenek

"Začátku sezóny a celého průběhu se už nemůžu dočkat. Uvědomujeme si, jak těžká role na nás, jako na obhájce titulu čeká, ale velmi se na to těšíme. Pokračujeme v nastavené cestě a přenášíme stále více zodpovědnosti jak na jednotlivce, tak na tým. Z mého pohledu je radost pracovat s takto nastaveným a hladovým týmem."

Všem moc děkujeme za vyjádření a za úvodní slova k nadcházející ligové sezóně! Přejeme hodně štěstí a ať se svými týmy dojdete jak jen to nejdále půjde!

PLAYER | SUPPORTER | COACH

 
Naši partneři