Tatran Střešovice » Čeká Stodolu vyostřené derby s Ivanti Tigers?

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

úterý 19.11.2019

Čeká Stodolu vyostřené derby s Ivanti Tigers?

Základní část má za sebou první polovinu utkání a odvety začínají právě tento víkend. 12. kolo extraligy žen je speciální nejen v tom, že je to poslední utkání před Mistrovstvím světa žen, ale hlavně proto, že Tatranky čeká soupeř z Jižního Města, ze kterého k nám přišly v posledních týdnech velmi zvučné posily.

Tatran si v posledním kole vyšlápl ve venkovním utkání na Jičín 9:6 a v tabulce se drží na šestém místě. Hvězdou tohoto utkání byla Denisa Billa, která sestřelila jičínské hráčky hattrickem.  Jen o dva stupně nad ním je Ivanti Tigers Jižní Město, které v posledním utkání překvapivě nestačilo na pražského soupeře FbŠ Bohemians a prohrálo poměrem 6:7. V dresu Ivanti se blýskla třemi góly Kateřina Kovaříková.

Oba kluby zažívají v tuto chvíli velké změny. Do Tatranu dorazily posily, právě z Jižního Města, které se už herně zapracovávají do sestavy. Velkým jménem je Vendula Beránková, která stihla v dresu Tatranu už vstřelit premiérovou branku a momentálně se připravuje na MS žen. Sestavu Tatranek doplnila ještě Kateřina Pisárová a Daniela Kvásková.

V Ivanti jsou pak vidět změny hlavně v realizačním týmu, po odchodu hlavního trenéra Adama Štégla se na lavičku plně vrátila Karolína Šatalíková, kterou doplnil Lukáš Netrefa. Mezi hráčské posily hlásí Ivanti Kateřinu Vejvodovou, která přišla z Vinohrad.

Zápas s Ivanti Tigers slibuje zajímavou podívanou. Nejen, že budou chtít Tatranky vrátit rivalkám z Jižního Města prohru z prvního kola, které skončilo pro domácí tým nepříznivě 4:7, dá se také předpokládat, že Ivanti bude chtít napravit zaváhání z posledního kola. Jak dopadne střetnutí Tatranu s Ivanti Tigers a jak se poperou nové hráčky s utkáním proti svému bývalému týmu, zjistíte v sobotu v 18:00 ve Stodole.

 

TATRAN STŘEŠOVICE vs. IVANTI TIGERS JIŽNÍ MĚSTO

23.11. I 18:00 I STODOLA ARÉNA STŘEŠOVICE

 
Naši partneři