Tatran Střešovice » Děkujeme všem fanouškům!

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

úterý 4.2.2020

Děkujeme všem fanouškům!

Shrnuli jsme pro vás zápas ze stránky herní, dnes nezbývá nic jiného, než se zaměřit na fanoušky a atmosféru. Tímto článkem chceme poděkovat všem fanouškům, kteří dorazili na zápas PSN GAME – Souboj akademie.

Již před úvodním hvizdem bylo jasné, že atmosféra v hale bude úžasná. Hráči akademie se po setkání se svými patrony na PSN GAME opravdu svědomitě připravili. Sami tatranští hráči mluví o tom, že nastupovat za takové podpory je snem každého hráče a opravdový zážitek.

Věříme, že i pro přítomné byl zápas zážitkem, který se jim vryje do paměti. Svým energetickým povzbuzováním po celou hrací dobu ukázali nejen hráčům, ale také divákům u televizních obrazovek, že Tatran má akademii a fanoušky, které by mu mohl kdejaký tým závidět. I když atmosféra v hale byla nezachytitelná, zápas si můžete připomenout na našem flickru

Rozhodnout se pro konečného vítěze souboje akademie bylo opravdu velmi těžké, protože cenu by si zasloužila každá kategorie. Pravidla však byla jasně stanovena, a tak se nakonec vítězkami staly starší žákyně, jejichž patronem se stal Petr Brautferger.

Na zápase také proběhla sbírka na skvělého tatranského maskota, který je již bohužel ve stavu, kdy musí být nahrazen novým. T-rex si na své konto nakonec připsal krásnou částku 15 000 Kč, za což jsme neskonale vděční. Pořízení nového maskota vyjde na částku přibližně 40 000 Kč. Rozhodli jsme se tedy ve sbírce pokračovat a doufat, že se nám do konce sezóny k finální částce podaří co nejvíce přiblížit. Jakým způsobem bude sbírka na nového T-Rexe probíhat, je zatím ve fázi příprav.

Dovolte nám ještě pozvat vás na nejbližší utkání našich mužů, které se odehraje 13.2. od 20:30 ve střešovické Stodole proti FBC Liberec.

Tímto bychom za celý Tatran chtěli poděkovat našim úžasným fanouškům, mladým nadějím a samozřejmě i jejich rodičům, kteří je i přes pozdní start na zápas pustili, nebo dokonce doprovodili až do haly. Vaše podpora i v zápase, který nedopadl podle našich představ je povzbudivým faktorem, který hráče a realizační tým A-týmu povede k dalším a lepším výkonům.

 

DĚKUJEME VÁM!

 
Naši partneři