Děkujeme všem partnerům za podporu, bude to velké!

Již tento pátek představí Tatran dokumentární film o své třicetileté historii. A my bychom v následujícím článku rádi poděkovali všem partnerům, bez kterých by tento počin jen těžko vznikal.

Střešovice se pustily do odvážného projektu, když se rozhodly natočit svůj příběh. Příběh nejstaršího a historicky nejúspěšnějšího florbalového klubu na našem území, který ale má zvuk i v zahraničí. Snímek by nikdy nemohl vzniknout bez spolupráce s partnery, kteří se jej rozhodli podpořit. Níže přinášíme jejich seznam i s krátkým popiskem.


GENERÁLNÍ PARTNER: ESA logistika

Jedna z předních logistických společností s třicetiletou zkušeností a se zastoupením ve třech státech střední Evropy (ČR, SR, Polsko).

Zaměřuje se na poskytování komplexních logistických řešení s ohleduplnosti k životnímu prostředí. Zajišťuje také jednotlivé logistické služby, jejímiž hlavními pilíři jsou dopravní řešení, skladování, distribuční logistika, projektová logistika outsourcingová řešení a služby přidané hodnoty.

WEB


HLAVNÍ PARTNER: PSN

Pražská správa nemovitostí působí na české scéně již od roku 1991. Jako přímý vlastník nabízí nemovitosti k pronájmu i k prodeji pro bydlení nebo podníkání. Do jejího portfolia patří takové skvosty jako je Tančící dům, Dům módy na Václavském náměstí, Palác Dlážděná nebo Vanguard Prague.

WEB


HLAVNÍ PARTNER: OREA Hotels & Resorts

Společnost zaštiťující množství hotelů a rezortů, které nabízejí pobyty jak pro jednotlivce, rodiny či firemní akce. Ve své nabídce mají převážně čtyřhvězdičkové a pár tříhvězdičkových ubytování. Jedním z hotelů je i pražská Pyramida jejíž součástí je i kino, ve kterém bude mít střešovický dokument premiéru.

WEB


Hudera a syn s.r.o.

Řeznictví sídlící jen kousek od střešovické Stodoly, které spolupracuje s Tatran již řadu let. Jedná se o tradiční rodinnou společnost, která byla založena již v roce 1924 a následně obnovena v roce 1990. Za kvalitou svých masných výrobků si firma Hudera a Syn stojí a důkazem je toho i jméno, jaké si vybudovala na Praze 6 mezi svými věrnými klienty.

WEB


Hotel Obzor

Nově rekonstruovaný a moderní hotel, vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro náročnou firemní klientelu.

Nachází přímo na sjezdovce Bramberk (Hnědý vrch) se čtyřsedačkovou lanovkou s celoročním provozem, což láká zákazníky k pobytu v každém ročním období. Nabízí krásný výhled do údolí Pece a při dobrém počasí i na samotnou Sněžku.

WEB


EY

Ernst & Young známá pod zkratkou EY je mezinárodní síť poradenských společností, poskytující auditorské, daňové a poradenské služby. Na našem území působí od počátku 90. let.

Ve spojení s Tatranem jste její logo mohli vídat především na brankářské výstroji střešovické legendy a současného prezidenta oddílu Tomáše Kafky.

WEB


TRAPOL

Společnost pohybující se na trhu od roku 1993. Zabývá se montáží, servisem a projekcí slaboproudých a silnoproudých rozvodů a k nim příslušných systémů. Požadavky svých klientů řeší komplexně, na míru a nabízí ucelená řešení. Jde s dobou a sleduje vývoj těch nejmodernějších technologií, čímž zajišťuje svým klientům jen tu nejlepší péči.

WEB


MARTIN KOSTIHA

Martin Kostiha se instalacemi klimatizací, chlazení či vzduchotechniky zabívá od roku 2003. Perfektní služby navíc může nabídnou i v oblasti topení, vody, plynu a to na území celé České Republiky, i když je jeho nejčastějším revírem Praha a středočeský kraj. Na firmu se navíc můžete obrátit i se stavebními pracemi či kompletními rekonstrukcemi.

WEB


EUC Laboratoře

Největší poskytovatel ambulantní lékařské péče v ČR provozující 25 klinik, 11 mamocenter, 23 lékáren, 11 laboratoří a online lékárnu. Péči poskytne 1,3 milionu pacientů ročně. Pravidelně investuje do modernizace, vzdělávání zaměstnanců a elektronizace systémů a služeb, což ji dlouhodobě řadí mezi špičku ve svém oboru.

WEB


Celý florbalový oddíl Tatran Střešovice děkuje výše uvedeným partnerům a těšíme se na další spolupráci.

Trailer k filmu TATRAN: