Deváté vítězství. Tatran porazil Black Angels

První zápas po mistrovství světa odehráli Střešovice v pražských Kbelích, kde šlo Tatranu o deváté vítězství v řadě.

Tatran nastoupil i se čtyřmi čerstvými vicemistry světa v sestavě a v první třetině to byl on, kdo mohl být spokojenější. Jako první se prosadil v 10. minutě Matěj Havlas, který zužitkoval přihrávku Marka Beneše. Posléze Střešovice ubránily oslabení a naopak díky gólům Čermáka a Beneše vedli už 3:0. Když pak navíc hosté proměnili svoji přesilovku, vedli 4:0 a díky výbornému Lukáši Křížovi tento stav platil i po zaznění sirény.

Druhá třetina naopak patřila domácím. Slepené góly Buriana s Hromadou zkraje třetiny je dostaly na skóre 2:4 a pro Black Angels to najednou bylo daleko veselejší. Z vlny optimismu je na chvíli srazil Martin Šindelář, který ve 37. minutě zvýšil Martin Šindelář. Tatran však poté nabídl domácím další přesilovku, kterou už dokázali díky Filipu Neklanovi využít a snížili na 3:5. To byl i stav, za kterého se odcházelo do šaten.

Hosty po nepovedené prostřední třetině uklidnil David Šimek, který dvě a půl minuty po pauze přidal šestý zásah hostů. Když se pak ve 48. minutě krásně prosadil Havlas, už to s Tatranem vypadalo dobře. To podepsal v 54. minutě dalším gólem Kreysa a na jasném směru utkání nezměnilo nic ani snížení domácího Novotného. Definitivní razítko na další vítězství přidal pro Tatran chvíli před koncem Marek Hozman.

Tatran tak i přes ne zcela dokonalý výkon zvítězil 9:4 a v 9. kole Superligy si připsal již deváté vítězství. Další utkání odehrají svěřenci Milana Fridricha a Luďka Beneše v pondělí proti rozjetým Bohemians.

BLACK ANGELS - Tatran Střešovice 4:9
branky: 23. Matouš Burian, 24. Jakub Hromada, 39. Filip Neklan, 56. Vojtěch Novotný - 10. Matěj Havlas, 13. Martin Čermák, 18. Marek Beneš, 20. Ondřej Němeček, 37. Martin Šindelář, 43. David Šimek, 48. Matěj Havlas, 54. Jonáš Kreysa, 60. Marek Hozman; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 280; zásahy brankářů: Daniel Körber 16 - Lukáš Kříž 13; po třetinách: 0:4, 3:1, 1:4;