ESA logistika generálním partnerem Tatranu Střešovice

Společnost ESA logistika se od začátku letošního ledna stává generálním partnerem florbalového klubu Tatran Střešovice. Již od roku 2021 byla firma oficiálním partnerem klubu a nová pozice tak dále prohlubuje vzájemnou spolupráci. Mužský A-tým se nově bude jmenovat ESA logistika Tatran Střešovice.

„Našli jsme partnera, který je špičkový ve svém oboru, máme mnoho společného a rozumíme si. Chceme Tatranu pomoci růst a dosahovat vynikajících výsledků, což je i náš firemní cíl. Otevíráme tím i větší prostor pro komunikaci našeho jména a podnikání. Je to oboustranně výhodná spolupráce. A navíc florbal je nám blízký, protože je to kolektivní, taktický sport, v němž uspějí špičkoví hráči, ale jen pokud skutečně hrají jako jeden tým, což stejně platí i v logistice,“ komentuje důvody pro prohloubení spolupráce generální ředitel ESA logistika Marek Cvačka.

ESA logistika se v roce 2021 stala partnerem filmu natočenému ke třicetiletému výročí Tatranu a posléze i oficiálním partnerem klubu. „Jsem rád, že se vývoj naší spolupráce dostal až na úroveň generálního partnerství. Za dobu naší kooperace jsme připravili řadu společných aktivit a projektů, například utkání pro Fakultní nemocnici Motol nebo tréninky pro děti z dětských domovů společně s organizací Chance4Children,“ říká Jakub Menhart, generální manažer Tatranu Střešovice, a dodává: „Nyní jsme díky uzavřené spolupráci získali stabilitu a partnera, který je do naší činnosti zapálený a pomůže nám nejen finančně, ale také svým know-how, které posune celou naši organizaci. Těším se na naši další spolupráci a věřím, že máme před sebou mnoho úspěšných let.”

Podpora společnosti ESA logistika nesměřuje pouze k superligovému a extraligovému týmu, ale bude využita pro celý klub, tedy i další dětské a juniorské týmy. Prostřednictvím Tatranu tak firma podporuje i akce v městských částech Prahy 6 a Prahy 17, v nichž klub působí. Velkou pozornost nejen u příznivců florbalu vzbuzuje návěs v barvách Tatranu z vozového parku ESA logistika, kterýsi „zahrál“ i v klubových videoklipech.

Florbal je se svými 40 až 50 tisíci aktivními hráči druhým nejvíce provozovaným sportem v ČR. Tatran Střešovice je historicky nejúspěšnějším českým florbalovým klubem – na svém kontě má čtyři desítky různých titulů a jeho mužský tým se stal 17krát mistrem republiky. Jeho členové jsou pravidelně nominováni i do české reprezentace. Hráče Marka Beneše zařadila uznávaná anketa švédského online magazínu Innebandymagazinet na čtvrté místo žebříčku nejúspěšnějších florbalistů světa. Florbalová „rodina“ Tatranu dnes čítá více než 1300 hráčů v různých věkových kategoriích.