Tatran Střešovice » GOTHIA 2020: DEN TŘETÍ

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

sobota 4.1.2020

GOTHIA 2020: DEN TŘETÍ

Souhrn výsledků tatranských týmu ze třetího hracího dne na turnaji Gothia 2020. Do pondělních playoff bojů zatím postupuje tatranská B16, B15, G18 a G16. Další výsledky budeme během večera doplňovat. Poslední zápasy čekají v pondělí také nejmladší hráče B11.

B18 - Playoff A

1/4 Final - Hovshaga AIF vs. Tatran Střešovice 2:1

Nejstarší klučičí skupina nakonec končí i po skvělém výkonu ve čtvrtfinále playoff A.


B16 - Playoff A

1/8 Final - Tatran Střešovice vs. Pixbo Wallenstam IBF 5:0

1/4 Final - GIF Fighters vs. Tatran Střešovice 1:4


B15 - Playoff A

1/8 Final - Tatran Střešovice vs. IBK Göteborg 8:2

1/4 Final - Tatran Střešovice vs. Västerås IBS Ungdom 11:10


B14 RED - Playoff A

1/8 Final - IBK Alisås vs. Tatran Střešovice Red 5:6

1/4 Final - IBK Höllviken vs. Tatran Střešovice 8:4

Kluci z týmu B14 Red končí na tomto turnaji ve čtvrtfinále.


B14 BLACK - Playoff B

1/16 Final - Tatran Střešovice Black vs. GIF Fighters 5:4

1/8 Final - Tatran Střešovice Black vs. FC Helsingborg Blå 4:7

Tatranský tým B14 Black končí v playoff B v osmifinále.


B13 - Playoff A

1/8 Final - Växjö IBK U Vit vs. Tatran Střešovice 3:2

Po bojovném výkonu končí v osmifinále i kategorie B13.


B12 - Playoff A

1/8 Final - Tatran Střešovice vs. Bergs IK  4:2

1/4 Final - Tatran Střešovice vs. FBC Česká Lípa 1:7

Kategorie B12 končí po večerním zápase proti soupeřům z Čech ve čtvrtfinále.


B11 RED - GROUP 3 (průběžné 1. místo ve skupině)

Partille IBS vs. Tatran Střešovice Red 0:13

Eken IBK vs. Tatran Střešovice Red 1:15


B11 BLACK - GROUP 2 (průběžné 8. místo ve skupině)

Landvetter IBK Wings vs. Tatran Střešovice Black 4:2

Tatran Střešovice Black vs. Gantofta IBK 6:0


G18 - Playoff B

Semi final - Tatran Střešovice vs. Pixbo Wallenstam IBF 4:0


G16 - Playoff B

1/4 Final - Tatran Střešovice vs. IBK Höllviken 21:0

Semi final - IBK Kungälv vs. Tatran Střešovice 1:3


G14 - Playoff B

1/8 Final - Sveiva Innebandyklubb vs. Tatran Střešovice 6:5

Osmifinále se stalo osudným i hráčkám G14, které v tomto kole končí.


G12 - Playoff B

1/8 Final - Tatran Střešovice vs. FBC Vinga 8:0

1/4 Final - KFUM Jönköping vs. Tatran Střešovice 2:3

Semi final - Tunet IBK vs. Tatran Střešovice 5:4

G12 končí po vyrovnaném utkání v semifinále.

 
Naši partneři