Generálka před pohárem mistrů. Tatran s utká s SKV.

Jen pár dní po nepovedeném vstupu do sezóny má Tatran šanci na nápravu. Po Bohemians čeká na Střešovice další soupeř z Prahy. V rámci druhého kola Superligy vyzve Vinohrady.

Ani jeden z týmů nevstoupil do úvodu ročníku Superligy ideálně. Zatímco Tatranu se podařilo získat alespoň bod, SKV prohrály s LIbercem vysoko 11:2. Tým z Vinohrad si před touto sezónou prošel velkou obměnou a omlazením kádru. Tým opustil Vojtěch Klápa naopak do týmu přestoupil například Daniel Keller ze Švýcarska, který už se stihl v novém ročníku prosadit. Novým kapitánem týmu je Jan Procházka, který pravděpodobně opět potáhne produktivitu Vinohrad.

Pro Tatran je tento zápas poslední příležitostí na vyladění formy před začátkem Poháru mistrů. Poslední zkušeností střešovického týmu s SKV je loňská čtvrtfinálová sérii play off, kterou dokázal Tatran jasně ovládnout poměrem 4:0 na zápasy.

Přijďte se podívat jestli dokáže Tatran napravit své mírné zaváhání z prvního kola a naladit se na vítěznou vlnu před Pohárem mistrů. Začínáme v úterý 12.9 od 19:30 v Řepích.

Vstupenky online - https://www.ticketportal.cz/NEvent/Tatran-Stresovice

Těšíme se na Vás!

Sestřih posledního utkání: