Historická sezóna Tatranu je tady! Vstupenky na sezónu 2025/26

Poprvé v dějinách hrajeme Pohár mistrů v elitní kategorii mužů i žen. Čekají vás domácí bitvy v Livesport Superlize, ČEZ extralize žen, Poháru Českého florbalu i zápasy Poháru mistrů. Buďte u toho ať už s novou permanentkou, nebo na jednotlivých utkáních.

Vstupenky 2025/26 nově na Enigoo

Lístky nově pořídíte jednoduše na Enigoo – rychle, online a odkudkoli. Ceny permanentek i jednotlivých vstupenek zůstávají podobné jako loni, kompletní ceník najdete níže. Novinkou je jednotný nákupní systém pro všechny kluby Livesport Superligy: stačí se zaregistrovat, nebo se přihlásit přes své FLORBAL ID z platformy Českého florbalu. Jaké výhody FLORBAL ID přináší, zjistíte zde.

Doporučujeme vstupenky kupovat on-line s předstihem před utkáním, ale samozřejmě svojí vstupenku zakoupíte i při vstupu do haly.

Začínáme doma v Řepích

První domácí ligový zápas sehrají svěřenci nového trenéra Martina Pánka v neděli 14. září v Řepích proti nováčkovi z Ústí nad Labem. Ženy čeká domácí premiéra 20. září a to rovnou v Poháru mistrů, kde se utkají se švýcarskými mistryněmi z Kloten-Dietlikon Jets. Ve stejný den a ve stejné hale se poté utkají muži se švýcarskými mistry z Zug United taktéž o postup do semifinále.

Více informací o Poháru mistrů už brzy na našich komunikačních kanálech.


Online

Od 12:00 v den utkání

Livesport Superliga

100 Kč

120 Kč

Pohár mistrů

250 Kč

300 Kč

Pohár ČF

100 Kč

120 Kč

ČEZ Extraliga žen

80 Kč

80 Kč

Sezónní permanentka

1000 Kč

*Sezónní permanentka se nevztahuje na Pohár mistrů, Pohár ČF a zápasy play-off

** Děti do 12 let zdarma

Těšíme se na vás.



PERMANENTKU NAKUPUJTE ZDE

Aktuálně na webu

Zobrazit všechno