Tatran Střešovice » Hurá​ na zteč! Tatraňáci jdou dobýt chodovský val

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

čtvrtek 26.9.2019

Hurá​ na zteč! Tatraňáci jdou dobýt chodovský val

Po dvou lehčích soupeřích čeká Tatran těžký soupeř z jižní části Prahy. Proti svým bývalým parťákům se navíc v mači představí i Michal Rebro v roli jedničky. Najdou na něj Střešovičtí recept, nebo se bude "Žebro" těšit z třetí výhry a skalpu bývalého týmu?

Výhry nad Lípou a BLACK ANGELS rozhodně nejsou střešovickým stropem. Muži chtějí víc, mnohem víc. Aktuálně jsou na páté pozici s tím, že uzavírají skupinku top pěti klubů, které ani jednou v novém ročníku nepadly a neztratily žádný bodík. Zatímco první dva soupeři patřili k těm snazším, nyní čeká na partu trenéra Milana Fridricha Chodov v čele s Davidem Podhráským. Třetí Jižní Město se začátkem září rozloučilo se svojí brankářskou legendou Janem Barákem, který pověsil helmu na hřebík a ujal se manažerské funkce v klubu. 

Pikantní na duelu bude i přesun Michala Rebra právě ke konkurentovi z jižního města, kde plní roli jedničky týmu. Na kontě má již dvě vítězství a nejinak to bude chtít i tentokrát. Zvítězí domácí val, nebo Tatraňáci najdou recept na svého bývalého parťáka, který pamatuje poslední medaili (bronz) klubu? Chodováci se mohou spolehnout na Toma Ondruška, ten diriguje útočné řady čtyřmi góly a stejným počtem asistencí. Proti němu stojí Milan Meliš se třemi góly a dvěma asistencemi. Výhodou Tatranu je i skutečnost, že v každém z duelů za to vzal jiný borec, a tak se síly rozložily. 

Další výhodou hostů ze Střešovic by mohla být skutečnost, že i když oba předchozí duely vyhráli, trenéři s jejich hrou až tak úplně spokojeni nebyli a snažili se přes týden najít příčinu a odstranit ji. "Dnes nás brzdila řada nepřesností, a proto jsme velkou část zápasu spíše bojovali. Nyní ještě neznáme příčinu. Musíme v přístupu k zápasu výrazně přidat," řekl po domácím mači s BLACK ANGELS Fridrich

FAT PIPE FLORBAL CHODOV -Tatran Teka Střešovice dnes od 19:00 v SH Jižní Město. 

 
Naši partneři