Tatran Střešovice » Interní školení trenérů a rodičů

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pondělí 5.10.2020

Interní školení trenérů a rodičů

Tatran nabídne v této sezóně interní školení nejen trenérům, ale také rodičům. Ti se budou moci vžít do role coachů a zjistit, jak se ve Střešovicích pracuje s mládeží.

Jednou z předností florbalového oddílu Tatranu Střešovice je široká základna trenérů, kteří stále pracují na svém zdokonalování. Tatranští trenéři a trenéři partnerských oddílu se často účastní nejrůznějších interních školení, která je posouvají ve své práci zase o kus dále.

 

Tato školení se pořádají přibližně dvakrát do měsíce a budou nově nabízena i rodičům, kteří tak dostanou šanci vžít se do toho, co takové trénování obnáší a co vše musí trenér vědět.

 

Školení jsou založena na praktických cvičeních, které se později převádějí do tréninků mládeže. Témata jsou různorodá. Může se jednat o ukázkový trénink pro danou kategorii, rozcvičení a rozvoj jednotlivých schopností (obratnost, rychlost, síla atd.), rozvoj dovedností, kompenzace, komunikace v rámci tréninku nebo zápasu a mnoho dalšího.

 

V praxi to bude fungovat tak, že před školením přijde rodičům dané kategorie e-mail o jeho pořádání. Prvních 5 až 6 rodičů, kteří projeví o akci zájem a přihlásí se, bude mít na školení rezervované místo a bude s nimi počítáno.

 

Tatran si od nabídky školení slibuje větší propojenost mezi trenéry a rodiči, kterým tak nabídne pohled do světa trénování.

 
Naši partneři