Jasná záležitost. Tatran nasázel Ostravě 11 branek

V posledním domácím utkání Tatran dominoval a je blízko vítězství v základní části.

Svěřenci Milana Fridricha přivítali ve svém posledním domácím utkání základní části ostravské FBC, proti kterému chtěli navázat na vítězství z půdy Chodova a přiblížit se vítězství v základní části.

Do vedení šli domácí už v 7. minutě, když se z druhé vlny prosadil Filip Eliáš. Střešovická převaha navíc přinesla i další branky. Nejprve se v 11. minutě trefil Tomáš Hanák, který završil domácí brejk, ve 13. minutě se navíc prosadil i David Šimek, který do sítě poslal míček, který vypadl ostravskému brankáři z výstroje. Ani to ale domácí družině nestačilo a do sirény se trefili ještě Sádlo s Hanákem.

Ostrava svůj recept na Tomáše Jurca nenašla ani po přestávce, když trestné střílení neproměnil Marek Bräuer a gól tak přišel na druhé straně, když se po pohledném ťukecu prosadil ranou z dálky Ondřej Sádlo, pro něhož to byl už druhý zásah večera. Víc se ale do druhé přestávky nestalo a svěřenci Milana Fridricha vedli po 40 minutách 6:0.

Žádný zvrat ani dramatizace nepřišla ani v poslední části, byť se v ní na další domácí zásah čekalo až do 49. minuty, kdy se poměrně se šťastím trefil Šimon Vavroušek. Chvíli na to navíc Marek Beneš znovu ukázal svou neuvěřitelnou šikovnost a z protiútoku zvýšil už na 8:0. Ostravskou beznaděj navíc v 52. minutě ještě víc prohloubil tečovanou střelou Adam Kučera a až po jeho zásahu se konečně trefili i hosté, když přečíslení 2 na 1 využil již zmíněný Marek Bräuer. To ale bylo z hostující produkce všechno a hráči FBC museli ještě v závěru přihlížet dalším dvěma trefám Tomáše Hanáka, který tak uzavřel skóre na konečných 11:1.

Tatran zvládl poslední domácí utkání základní části, když porazil ostravské FBC 11:1 a před posledním kolem má stále dvoubodový náskok na druhou Mladou Boleslav. Střešovice si zároveň pojistili minimálně druhé místo, když mají s Vítkovicemi lepší skóre ze vzájemných duelů. Poslední utkání základní části čeká svěřence Milana Fridricha příští víkend na půdě Bohemians.

ESA logistika Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 11:1
branky: 7. Filip Eliáš, 11. Tomáš Hanák, 13. David Šimek, 15. Ondřej Sádlo, 17. Tomáš Hanák, 28. Ondřej Sádlo, 49. Šimon Vavroušek, 50. Marek Beneš, 52. Adam Kučera, 57. Tomáš Hanák, 59. Tomáš Hanák - 56. Marek Bräuer; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 257; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 18 - Jakub Strakoš 16; po třetinách: 5:0, 1:0, 5:1