Jedinečný letní kemp na té nejvyšší úrovni! To je TATRAN SUMMER CAMP

Máme tu NOVINKU, zcela jedinečný letní kemp! Chceš trénovat na té nejvyšší úrovni a zažít komplexní přípravu sportovce - florbalisty? Chceš hrát různé sporty a pohybové hry? Máme připravené dvě kategorie pro všechny kluky a holky!

Kemp je rozdělený do dvou věkových kategorií. Starší kategorie PERFORMANCE, která zahrnuje ročníky 2011-2007, si projde komplexní sportovní přípravou (technika, taktika, kondice atd.) a nebude chybět ani fyzioterapie a sezení s profesionálním psychologem. Nejmenší sportovci, ročníků 2015-2011 v kategorii KIDS, si naplno užijí všestranný pohybový rozvoj, na kterém si v Tatranu zakládáme.

Pohyb, vášeň a radost jsou aspekty, které se musí objevovat v každé chvilce strávené v naší akademii a na našem jedinečném kempu! Zúčastnit se může opravdu každý i neflorbalista. Veškerý program bude probíhat pod dohledem našich nejlepších trenérů, kteří v tobě dokáží probudit zápal a lásku ke sportu a pohybu obecně. Díky znalostem, metodice a spolupráci posouváme každého sportovce na jeho cestě dál a dál. Hlavní myšlenkou, se kterou v Tatranu pracujeme, je vychovávat hráče v úspěšné jedince, kteří se neztratí ani mimo sportovní odvětví.

ČLOVĚK - SPORTOVEC – FLORBALISTA

To je naše posloupnost, kterou se budeme řídit i na kempu. Hlavním koordinátorem kempu bude Martin Pánek, kterého jistě mnozí již znají buď jako výborného a nadšeného trenéra, nebo jako střešovického superligového hráče. Trenérský tým budou nadále tvořit trenéři Tatranu, jako Pavel Hudík, Vojtěch Paul, David Vácha a další. Nesmíme zapomenout na trenéry těch nejmenších, kterými jsou mimo jiných Michal Plecitý, Eliška Stocknerová nebo Bob Piskáček. Velkými posilami do týmu budou kondiční trenéři Dalibor Švéda a Ondřej Sádlo. Na kempu přivítáme také naši skvělou psycholožku Nikolu Pavlíčkovou a fyzioterapeuta Mikoláše Anzariho.

Akce se bude odehrávat ve střešovickém areálu, kde budeme mít k dispozici veškerá sportviště, jako je florbalová hala, regenerační zóna, fotbalové hřiště, tělocvična, gymnastický sálek, nafukovací hala, posilovna nebo workout zóna. Další portfolio aktivit rozšíří koupaliště Petynka, kde kromě bazénu budeme moci navštívit kurt na beach volejbal, trampolínu nebo se zahrajeme stolní tenis.


Šestidenní kemp se uskuteční hned ve dvou turnusech

1. termín: 4. - 9. 7. 2022
• Check-in: pondělí 4. 7. od 9:00 do 11:00 hodin (možnost přivézt účastníky již v neděli večer)
• Zahájení kempu: pondělí 4. 7. v 11:00
• Ukončení kempu: sobota 9. 7. ve 13:30

• Cena a varianty ubytování:
o 4 950 Kč: vlastní ubytování
o 5 950 Kč: gymnastický sálek (spacáky)
o 6 950 Kč: ubytovna

2. termín: 25. - 30. 7. 2022

• Check-in: pondělí 25. 7. od 9:00 do 11:00 hodin (možnost přivézt účastníky již v neděli večer)
• Zahájení kempu: pondělí 25. 7. v 11:00
• Ukončení kempu: sobota 30. 7. ve 13:30

• Cena a varianty ubytování:
o 4 950 Kč: vlastní ubytování
o 5 950 Kč: gymnastický sálek (spacáky)
o 6 950 Kč: ubytovna

Stravování je zařízeno až 6x denně, samozřejmostí je i pitný režim po celou dobu kempu. Neváhej a už teď si zarezervuj své místo na tatranském letním kempu. Všichni trenéři už se těší, až budou moci právě tebe přivítat ve svém týmu!


Přihlášku najdeš přímo ZDE: bit.ly/PrihlaskaTatranCamp

Máme pro Tebe připravené také originální webové stránky: https://tatransummercamp.cz