Tatran Střešovice » Jiří Jakoubek po sezoně končí v pozici sportovního ředitele

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

čtvrtek 11.10.2018

Jiří Jakoubek po sezoně končí v pozici sportovního ředitele

Sportovní ředitel Tatranu a současný šéftrenér elitních týmů Jiří Jakoubek po sezoně 2018/19 ukončí své působení v Tatranu Střešovice. Podrobnosti níže v článku.

Jiří Jakoubek, který od svého příchodu do klubu v roce 2013 působil jako hlavní trenér mužů, se kterými získal prozatím poslední mistrovský titul Tatranu, dále jako hlavní trenér několikrát zlatých juniorů a dorostenců a v posledních třech letech i jako sportovní ředitel klubu, po vzájemné dohodě s vedením florbalového oddílu po sezoně 2018/19 ukončí své působení v Tatranu Střešovice. 

Vyjádření Jirky Jakoubka: "Shodli jsme se, že můj pohled na praci v oddíle se nepotkává s oddílovou vizí. Tým lidí, který zde vznikl má velkou sílu vše sunout dále, ale já osobně už ne. Věřím, že posledních pár let bylo jen začátkem znovuvrácení Tatranu zpět na florbalový vrchol a děkuji všem trenérům, hráčům i rodičům za vzájemnou spolupráci. Do konce letošní sezóny udělám vše proto, abych společně s vedením oddíl na tuto změnu připravil a nastavili jsme procesy, které budou v budoucnu zárukou jistoty dalšího posunu!"

Jirkovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme mu hodně štěstí v osobním i profesním životě! O personálních změnách v organizační struktuře florbalového oddílu Vás budeme brzy informovat. 

 
Naši partneři