Tatran Střešovice » Juniorky čeká rozhodující duel s Chodovem

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pátek 5.4.2019

Juniorky čeká rozhodující duel s Chodovem

Tatranky čeká rozhodující bitva s Chodovem o postup do finále 1. ligy juniorek. Stejně jako tato série, i ta mezi Ivanti Tigers Vítkovicemi je vyrovnaná 1:1 na zápasy.

Ačkoliv první semifinále nedopadlo pro Tatranky dobře, svému soupeři podlehly rozdílem dvou branek. Druhé utkání ale pro ně dopadlo o poznání lépe a ve STODOLE porazily Chodovanky 6:2. Dvěma góly se na výhře podílela i Markéta Prontekerová, která odehrála většinu sezóny za A-tým

Nyní je semifinálová série s Chodovem vyrovnaná 1:1, hráčky z Jižního Města nedokázaly využít nabídnutého mečbolu a tím pustily své soupeřky do hry. Jelikož se série hraje na dva vítězné zápasy, třetí zápas bude velmi klíčový pro průběh celého play-off. Postoupí Tatran, nebo Chodov? To zjistíme již tuto sobotu. "Chybami se člověk, v našem případě florbalový tým, učí. Zasloužených jedna jedna a moc se těšíme na rozhodující bitvu. Díky soupeři a rozhodčím a hlavně našim neskutečným fanouškům, kterým jsme ukázali, že i juniorky se za to "téčko" na hrudi dovedou prát ze všech sil," hodnotil výhru tatranských juniorek trenér Michálek.

Stejně jako tato série, i druhé semifinále je velmi vyrovnané. Tigers s Vítkovicemi mají oba po jedné výhře a k postupu tak mají stejně blízko i daleko. 

VŠO FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice| sobota 6. dubna od 13:30

 
Naši partneři