Matchball číslo jedna. Muži budou doma usilovat o postup do O2 Arény

Tatran se může stát prvním finalistou Livesport Superligy.

Svěřenci Milana Fridricha jsou poslední krok od postupu do BigBoard Superfinále. V rukou totiž dřímají dva matchbally a už ve středu se mohou potřetí v řadě probojovat do kulis největší arény střední Evropy.

Svoji výhodu si Tatran vybojoval domácími výsledky 6:1 a 5:3, načež na Jižním Městě padl 4:7 a čtvrtý duel naopak 7:3 vyhrál. Všechny zápasy mají přitom zatím jeden společný jmenovatel. Tým, který jako první skóruje, vyhraje i celý zápas. Vždy také platilo, že v případě střešovického vítězství se družina kolem Marka Beneše dostane do relativně komfortního vedení a pak až poleví.

Bodově zatím sérii vládne právě desetibodový střešovický kapitán, který je s 25 kanadskými body i nejproduktivnějším hráčem celého play-off. Kromě něj si navíc proti Chodovu připsalo bod už dalších 13 hráčů Střešovic. Velmi dobrá čísla má stále i Tomáš Jurco, jehož úspěšnost je po čtyřech kláních nad 87 %. Karel Hodík na druhé straně barikády má pak lehce 82 % a ani jeho čísla nenesou znaky pohromy, naopak. Co se týče bodových příspěvků, spoléhá se tým Davida Podhráského hlavně na trio Mikuláš Komárek, Tom Ondrušek a Marek Vávra, které dohromady nastřádalo 17 bodů.

Šesté semifinále Livesport Superligy ve znamení střešovického matchballu startuje ve sportovním centru Řepy ve středu ve 20 hodin.
Vstupenky v síti Ticketportal
Video online přenos
Textový online přenos