Muži nebodovali ani na výjezdním utkání v Hradci Králové.

Tatran bohužel nedokázal na výjezdním utkání proti Hu-Fu Panthers Otrokovice bodovat a po těsné prohře 5:6 se domů vrací s prázdnou. V neděli je čeká poslední zápas tohoto roku.

Střešovičtí muži již potřetí v řadě nedokázali dovést zápas do zdárného konce a připsat si alespoň nějaké body to tabulky. V zápase s Panthery se jako první se slova ujal Adam Tlapák, který skóroval po nahrávce Martina Šindeláře. Otrokovice však dokázali srovnat za necelou minutu a půl, do konce první třetiny vstřelit ještě další 2 branky a otočit tak zápas na svou stranu.

Druhá třetina začala tak jako první lépe pro Střešovice. Ve 3. minutě potvrdil dobrou pasáž gólem Jakub Kolískoza asistenceOndřeje Sádla. Následně přišlo vyloučení na straně hostí, které potrestal za 6 vteřin Martin Šindelářpo přihrávce Martina Pánka. Za vyrovnaného stavu 3:3 začali úřadovat opět Otrokovice. Nejprve dokázali během pár minut odskočit o 2 branky a následně přidali před koncem třetiny ještě jednu do šatny, čímž upravili stav na 3:6.

Poslední část pařila gólově jen Střešovicím. Po 43 vteřinách třetí třetiny nahodil Martin Pánekmíček z vlastní poloviny a ten zapadl za záda hostujícího golmana. Asistenci si připsal Pavel SládečekPánekdokázal za 3 minuty skórovat znovu. Tentokrát mu přihrával Jonáš Kreysa. Bohužel na další gól Tatranu čekali fanoušci marně a během poslední čtvrt hodiny zůstal stav nezměněn. Z výhry 5:6 se tak mohou radovat Pantheři z Otrokovic.

Domácí trenér po zápase komentoval výkon svých svěřenců takto: Hrozně se nadřeme na gól. Musíme začít hrát více přímočaře. Ve chvíli, kdy jsme hru zjednodušili, dostali se do tempa, tak začali přicházet i šance. Děkujeme soupeři za zápas.“V neděli čeká na Tatraňáky poslední letošní utkání a budeme doufat, že se jim střelecky bude dařit lépe než v posledních zápasech.

Tatran Teka Střešovice – Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 5:6
branky: 2. Adam Tlapák, 23. Jakub Kolísko, 24. Martin Šindelář, 41. Martin Pánek, 45. Martin Pánek - 4. Peter Nehila, 12. Matěj Kostka, 18. Filip Hrabal, 25. Petr Koláčný, 28. Vlastimil Červenka, 39. Ladislav Gál; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení:1:2; využití: 0:0; diváků: 324; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 4, Lukáš Kříž 1, Lukáš Kříž -1 - Kevin Majrich 0, Kevin Majrich -1, Kevin Majrich 0; po třetinách: 1:3, 2:3, 2:0;