Muži nedokázali navázat na předchozí výhru

​V pondělí sehrál Tatran sváteční utkání na půdě Fbš Bohemians. Tatran svou sezónu nezačal příliš dobře a vítězství na týmem z pražské Děkanky by určitě bylo jistou vzpruhou.

Už během prvních deseti minut však Bohemka dokázala odskočit do dvoubrankového vedení, které se pokusil gólem zvrátit Matěj Havlas, když snížil na stav 2:1 ve vlastním oslabení. Bohužel stav nevydržel ani půl minuty a Bohemka převzala kontrolu. Do konce první třetiny se Tatranu opravdu nedařilo a do šaten se odcházelo za stavu 5:1.

V úvodu druhé třetiny začal být Tatran aktivnější a soupeře přehrával. Bohužel se nedařilo střelecky, a tak po neproměněné přesilovce přišly opět góly, jehož autory byly hráči z Bohemky. Tatran tak musel zabrat, protože se dostal do šestibrankového skluzu. Do konce třetiny přišla naděje v podobě gólu Pavla Sládečka, který snížil na stav 7:2.

Ve třetí třetině už skórovali pouze domácí. Tatran se i přes své herní zlepšení nedokázal gólově prosadit, což v komentáři zmínil i Jakub Menhart, který tatranskou koncovku označil za tragickou. Bohemians se naopak gólově dařilo a na své konto si připsali výhru 10:2.

FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice 10:2

branky: 5. Jakub Buršík, 11. Jakub Buršík, 17. Pavel Čihák, 18. Daniel Cabejšek, 19. Daniel Cabejšek, 30. Jakub Buršík, 32. Jakub Buršík, 54. Jakub Buršík, 59. Kryštof Krbec, 60. Patrik Kieler - 16. Matěj Havlas, 37. Pavel Sládeček; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 223; zásahy brankářů: Michal Kotouček 23 - Lukáš Kříž 19; po třetinách: 5:1, 2:1, 3:0;