Tatran Střešovice » Muži odehrají utkání před kamerami ČT

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

sobota 29.12.2018

Muži odehrají utkání před kamerami ČT

Ačkoliv je těsně po vánocích, Superliga nespí ani teď. Čeká nás duel mezi domácí Boleslaví a střešovickým Tatranem. A to vše před kamerami ČT.

Není tomu ještě tak dávno, co Střešovice nezvládly utkání s královskými Vinohrady, následně ale porazily Spartu (7:2) a v Poháru se dostali přes Chodov do semifinále (6:5). V semifinále Poháru pak čeká na borce Milana Fridricha Liberec, kterému se daří jak v turnajovém pavouku, tak v sezóně.

Ještě ale než bitva s Libercem o postup do finále vypukne, čeká tým kapitána Filipa Ullmanna boj s prvním celkem Superligy. Půjde v něm o tři body. O body, které by oba týmy ocenily. Mladoboleslavští by díky nim upevnili své vedení v tabulce, jelikož se na ně lepí se ztrátou tří bodů druhé Vítkovice, Tatranu by zase plný zisk bodů pomohl se dotáhnout právě na pátý Liberec. 

Nejtěžší pro tatranskou obranu bude pohlídat si útočné duo Jirku Curneyho a Jana Natova, kteří mají dohromady neskutečných 108 bodů (59+49). Třetí nejproduktivnější muž Mladoboleslavských má ale v porovnání se svými spoluhráči pouhých devatenáct bodů. Naproti tomu za pražský tým je nejen bodovým lídrem Marek Beneš s devětadvaceti body (18+11), v závěsu s šestadvaceti body pak Filip Langer (11+15). 

Celý duel bude za doprovodu kamer České televize, z toho důvodu se začíná již chvíli před jednou hodinou. 

Technology Florbal MB - Tatran Teka Střešovice| neděle 30. prosince od 12:45| MSH Mladá Boleslav

 
Naši partneři