Tatran Střešovice » Muži zvládli i druhé utkání a patří do pětice neporažených

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pondělí 23.9.2019

Muži zvládli i druhé utkání a patří do pětice neporažených

Muži mají za sebou další vítězství a na kontě šest bodů. Patří tak mezi ty úspěšné, kteří v novém ročníku Tipsport Superligy ještě nezaváhali. Udrží si tuto bilanci i po pátečním mači s Chodovem?

Dobrý start nezažívají jen ženy, ale i jejich mužské protějšky. Ty nezastavil kromě České Lípy ani nováček BLACK ANGELS. Přestože bylo první dějství brankově vyrovnané a hosté se chtěli i podruhé v utkání dostat do vedení, nevydrželo jim dlouho. Muži hnaní vpřed tříbodovým Milanem Melišem nakonec dosáhli na vítězství 6:3 a se skóre 11:7 jsou s šesti body na pátém místě, čímž uzavírají top pětku neporažených. 

"Dnes nás brzdila řada nepřesností, a proto jsme velkou část zápasu spíše bojovali. Nyní ještě neznáme příčinu. Musíme v přístupu k zápasu výrazně přidat," nebyl ani přes výhru spokojen lodivod Fridrich. To může Tatraňáky na jednu stranu i těšit, protože se šéfové střídačky nespokojí s vítězstvím, ale chtějí od svých svěřenců mnohem více.

Muži nastoupí k dalšímu utkání již v pátek na Jižním městě, kde vyzvou družinu Davida Podhráského - Chodov. Tomu za stejný počet vítězství a bodů patří díky lepšímu poměru vstřelených a obdržených gólů třetí místo.

 
Naši partneři