Nabitý program pokračuje. Ženy se postaví Chodovu

V nabitém programu se ženy představí v hale na Jižním Městě, kde je čeká repríza loňského semifinále proti Chodovu.

S Chodovem se Tatran naposledy utkal v semifinálové sérii loňského ročníku, která dospěla až k sedmému duelu, ve kterém byly šťastnější hráčky z jihu hlavního města. Ty následně v Superfinále podlehly ostravskému FBC.

Po sezóně pak v kádru Chodova nezůstal kámen na kameni. Místo Lukáše Procházky, který se ujal reprezentačního kormidla, velí střídačce Ondřej Neuman, který už se musí obejít bez Elišky Chudé, Vanessy Rebeccy Keprtové, Karolíny Suché, Kristýny Lechnerové, které se vydaly na zkušenou do zahraničí, či brankářky Hany Ranochové, která pověsila brankářskou masku na hřebík. I s rapidně obměněným kádrem však dokázaly hráčky Chodova před kamerami České televize vykrást hřiště FBC Ostrava a oplatit mu tak superfinálovou porážku, když dokázaly obrátit nepříznivý vývoj v samotném závěru střetnutí.

To Tatran vstoupil do sezóny porážkou, když v sobotu nestačil na domácí půdě na tým Vítkovic poměrem 2:5. Také ženský tým Střešovic má nové trenérské vedení, když ho nově vedou Marek Michálek s Pavlem Hudíkem. Ty čeká hned zkraje ročníku perný úvod, když se po Vítkovicích utkají právě s Chodovem, načež o víkendu vyzvou ostravské FBC.

Derby s Chodovem startuje v hale na Jižním Městě v 19 hodin. Pokud se nechystáte přímo na halu, video online přenos můžete sledovat zde.