Nová TATRANSKÁ VÝZVA!

Tatran přichází s projektem „Najdi svůj tým“. Jsi náš hráč, fanoušek nebo o nás slyšíš poprvé a nudíš se doma? Zapoj se s námi do výzvy a najdi svůj tým!

V Tatranu jsme se rozhodli, že je čas na další výzvu, která rozpohybuje lockdownem ztuhlá těla. Bude se jednat o geocaching. Ačkoli tuto moderní aktivitu jistě mnozí znají, raději ji vysvětlíme.


Po Praze 5, 6, 7, 17, Horoměřicích, Úněticích a Roztokách jsme rozmístili schránky, které jsme označili pomocí GPS souřadnic.(mapa) Schránka vždy obsahuje kartičku hráče, zápisník, propisku a QR kód, pod kterým se skrývá video s tatranskými zajímavostmi. Je tedy nezbytné mít v telefonu nebo tabletu staženou čtečku QR kódů. Zařízení Apple mají tuto čtečku ve fotoaparátu, do Androidu je třeba stáhnout aplikaci.

Chtěli bychom poprosit všechny účastníky, aby vždy vraceli schránku na stejné místo, kde ji našli. Cílem celé akce je hýbat se a strávit volný čas na čerstvém vzduchu, sesbírat celý tatranský tým a dozvědět se mnoho zajímavostí o Tatranu Střešovice. Pokud se ti podaří sesbírat všech 23 hráčů, vyhráváš tričko podepsané naším mužským týmem. Kromě toho budeš zařazen do slosování a získáš tak možnost stát se jedním ze dvou šťastlivců, kteří prožijí jeden trénink letní přípravy s našimi muži. Podmínkou pro získání trička je zaslání fotky s kartičkou z každého místa do Whatsappové skupiny.

Celá akce odstartuje ve středu 14.4. a bude trvat do 30.5. Důležitou informací je i fakt, že hra je určena jak pro členy Tatranu Střešovice, tak pro širokou veřejnost. Níže naleznete mapu a seznam všech míst s GPS souřadnicemi a nápovědou. Veškerá komunikace bude dále probíhat pomocí Whatsapp skupiny (https://chat.whatsapp.com/KE1NLc2RP4q4ONlEy400b6), kde se můžete chlubit svými úlovky (prosím neprozrazujte přesné místo). Zároveň sem můžete psát v případě, že kartičky dojdou nebo se schránka ztratí či jí nenajdete. Ve schránce naleznete také zápisník a tužku - budeme rádi, když nám necháte vzkaz a datum, kdy se vám podařil úlovek. Hodně štěstí při lovu kartiček!

Mapa

MístoMapaIndície
Zahrada Kinskýchhttps://mapy.cz/s/bepelezosuZa zády lachtana, pohleď v dáli a spatříš červenou bránu
Petřínhttps://mapy.cz/s/lejepuforaByl pozdní večer první Máj. Karel Hynek Mácha by ušel dvacet kroků po jedné z cest
Letnáhttps://mapy.cz/s/forumelemeNajdi správnou ohrádku, až narazíš na schránku
OC Šestkahttps://mapy.cz/s/pohocehocu Pod lampou je největší tma
Stromovkahttps://mapy.cz/s/dapeconaraNespadni do vody: hledej tajný tunel
Stromovkahttps://mapy.cz/s/fojasokubuPřed tebou je velký kopec: bude to námaha jako hrom, nakonec však spatříš starý strom
Zřícenina Babahttps://mapy.cz/s/kumuzezozoVedle louky roste les, pod jehličí musíš vlézt
Divoká Šárkahttps://mapy.cz/s/pefehahobaSilné kořeny starého stromu u potoka ukrývají záhadu
Divoká Šárkahttps://mapy.cz/s/harubotete"Velká skála" na Velké skále u břízy
Hvězdahttps://mapy.cz/s/cokudumenaNa výši se tyčí hrad, ty se musíš cestou dolů dát. Budeš se muset brodit, gumáky se budou hodit.
Libocký rybníkhttps://mapy.cz/s/pehemepakuU studánky Veleslavínky je vyvrácený strom. Podívej se tam, kam možná udeřil hrom
Hvězdahttps://mapy.cz/s/fefakuguveKdyž hledači nemůžou, stromečky jim pomůžou
Ladronkahttps://mapy.cz/s/hubukalaleNa rozcestí je to v klestí
Park Maxe Van Der Stoelahttps://mapy.cz/s/rehafusono„?Před/pod/za/nad? sochou “
Kozí hřbetyhttps://mapy.cz/s/fedekekefaV údolí pod skálou narazíš
Unětice - Tiché údolíhttps://mapy.cz/s/pobocamosuHej břízo bílá skloň se níž
Roztokyhttps://mapy.cz/s/narucepamePod kamenem narazíš na svůj cíl
Vyhlídka Sedlcihttps://mapy.cz/s/mafemekocuU stromu v křoví
Lysolaje - Housličkyhttps://mapy.cz/s/kudalujavePod kamenem u stromu
Motolhttps://mapy.cz/s/ponodudoboNa lavičku nesedej, ale za ni se vydej
Řepy - ohrada koní u klášterahttps://mapy.cz/s/povugenojuKlášter bude zády k nám a dominantní strom před sebou mám
Aktivní lesopark Řepyhttps://mapy.cz/s/luborocemuNa vrcholku hory, tam kde kámen stojí
Aktivní lesopark Řepyhttps://mapy.cz/s/nehozugevuNajděte stříbrnou královnu, ta vše skrývá


Rádi bychom poprosili rodiče, aby svým dětem v hledání případně pomohli, ale zároveň, aby je na místa nevozili autem a podpořili je v procházkách venku. Věříme, že by se akce mohla stát i dobrou příležitostí pro výlety celé rodiny