Nový projekt Góól²: Tatran Střešovice spojuje góly s charitou!

Nejefektivnější útok za uplynulou sezónu Livesport Superligy. Takovou vizitku získali hráči Tatranu Střešovice díky 253 vstřeleným brankám. Tuto sezónu budou ovšem střešovické góly pomáhat.

Právě teď před zahájením nového ročníku Livesport Superligy máme skvělou zprávu! Díky štědrému daru od dárce, který si nepřál být jmenován, tak poputuje za každou vstřelenou branku 1000 Kč na charitativní účely. Góly se počítají v jakékoli soutěži elitního týmu mužů - Livesport Superligy, Poháru českého florbalu a Poháru mistrů do konce sezóny 23/24.

Náš "A" tým bude střílet góly na hřišti a vy budete mít možnost rozhodnout, kam finanční prostředky půjdou. Fanoušci, pomozte nám vybrat charitativní účel, na který budou prostředky použity. Na sociálních sítích Tatranu budete moci přispět svými nápady, a ty nejlepší budou vybrány k finálnímu hlasování.

Finální hlasování proběhne od 15.11.2023 do 20.11.2023. 20.11. se hlasování ukončí o 1. přestávce TV utkání Tatran vs. Vítkovice. Přijďte v pondělí podpořit muže do UNYP Arény od 17:00. Vstupenky na utkání naleznete na platformě ticketportal.cz

Přijďte na utkání a staňte se součástí projektu Góól²!


#TatranPomaha