O vítězi zápasu rozhodnula až první minuta prodloužení. Střešovice berou dva body!

Z vypjatého zápasu proti SKV berou Střešovičtí 2 body. O vítězi muselo rozhodnout až prodloužení, které ukončil po 21 vteřinách Filip Langer. Hattrickem se blýsknul Matěj Havlas.

Skóre vyrovnané první třetiny otevřeli jako první hosté a do 12. minuty dokázali bodovat dokonce dvakrát. Minutu a půl před přestávkou se však ujal slovo domácí Matěj Havlas, který přesně dorazil střelu Filipa Langera a snížil na 1:2.

Ve druhé třetině pak po nahrávce Martina Pánka dokázal Havlas i vyrovnat a hrálo se znovu od začátku. Ve 33. minutě se hosté opět dostali do vedení a do konce třetiny na stavu 2:3 nic nezměnilo ani vyloučení na obou stranách za hrubost.

Hru 4 na 4 nakonec využili hráči Tatranu půl minuty po začátku poslední periody, když našel Milan Meliš volného Jana Kolíska, který s klidem trefil zařízení a srovnal skóre na 3:3. Stejná dvojice pak gólovou radost zopakovala a poslala domácí poprvé v tomto zápase do vedení. Po polovině poslední třetiny nastalo velmi vypjatých 5 minut, kdy nejprve zkompletoval hattrick Matěj Havlas, jemuž nahrával Martin Šindelář a následně se hostím pomocí dvou branek podařilo vyrovnat na 5:5. Vyrovnaný stav už se ani jednomu z týmů do konce základní hrací doby nepodařilo zlomit na svou stranu a na řadu muselo přijít prodloužení, které po krátkých 21 vteřinách ukončil Filip Langer po nahrávce Milana Meliše, který si tak připsal třetí asistenci.

Cenu za nejlepšího hráče utkání si zaslouženě odnesl Matěj Havlas, který vstřelil v tomto zápase polovinu tatranských gólů.

Vyjádření Jakuba Menharta„Dneska odmakané utkání. Škoda pár individuálních chyb, ale do dalších utkání se poučíme. Jsem rád, že jsme urvali dva důležité body.“

Tatran Teka Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:5p
branky: 19. Matěj Havlas, 27. Matěj Havlas, 41. Jan Kolísko, 45. Jan Kolísko, 52. Matěj Havlas, 61. Filip Langer - 7. Martin Skřivánek, 12. Milan Bína, 33. Milan Bína, 55. Zbyněk Stuchlík, 57. Martin Skřivánek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:1 + Jan Svoboda (SKV) 5; využití: 1:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 25 - Rastislav Mazák 31; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:2, 1:0;