Odveta na půdě Tatranu. Muži se pokusí projít do semifinálé.

Po osmi letech se Tatran představí na domácí půdě v rámci Poháru mistrů. Ze Švýcarska si “A” tým přivezl náskok prvního vyhraného utkání. Mužům tak stačí k postupu remíza nebo v lepším případě vítězství po základní hrací době.

Čekání je u konce. Tatran vystoupí v Poháru mistrů na domácí půdě, po osmi letech, ale tentokrát na opravdu domácí půdě v Řepích. Poslední zápas, který Střešovice sehráli s Falunem v roce 2015 se odehrál v Mladé Bolalsavi. Aktéru toho zápasu bychom v současném kádru příliš nenašli. Konkrétně tři. Současného trenéra Milana Fridricha, který v této době nastupoval ještě jako hráč a poté současné hráčské duo Marek Beneš a Adam Tlapák.

Své venkovní utkání na výbornou. Muži dali zapomenout na rozpačitý začátek sezóny výhrou 5:2. Skvělou formu si ze zápasu přivezl Martin Šindelář, který se na hřišti soupeře prezentoval hattrickem.

Muži měli celý týden volno a mohli tak šetřit síly. Zato Köniz sehrál hned den po prvním čtvrtfinále druhé utkání švýcarské Premie League, které v prodloužení prohrál a tak je po dvou zápasech devátý se ziskem jednoho bodu.

O zápas je velký zájem a lístky rychle mizí. Kvůli navýšení kapacity bude na zápas stejně tak, jako na play-off instalována mobilní tribuna. Pomozte nám vyprodat Řepy a dohnat Tatran za postupe. Dress code: všichni v červeném. Lístky můžete zakoupit online na Ticketportal.cz

Zápas startuje ve Sportovním centru Řepy v sobotu od 18:00.

Těšíme se na Vás!