Ohlédnutí za akcí Najdi svůj tým

Další vydařená akce je za námi. Geocaching v podání střešovického Tatranu dopadl podle všech předpokladů na jedničku. O hledání karet byl totiž nevídaný zájem.

Hledači se do prozkoumávání předem určených lokalit pustili okamžitě po zahájení hry. Ačkoli kartičky byly umístěny na dvaceti třech stanovištích, z nichž některá nebylo jednoduché najít, trvalo to jen pár dní, než první účastník dokázal zkompletovat celý tým.

Projekt, který byl určen nejen pro Tatraňáky, ale i pro veřejnost měl u zúčastněných veliký úspěch a my jsme rádi, že se do něj zapojilo tolik dětí. Všechny kartičky se nakonec podařilo najít necelé třicítce z nich. Všem, kteří dokázali zkompletovat celou sbírku bude předána slíbená cena, i když doufáme, že hlavní odměnou je čas strávený venku na čerstvém vzduchu.

Tímto bychom za celý Tatran chtěli moc poděkovat všem klukům a holkám, kteří neváhali, zvedli se a šli hledat originální tatranské karty. Zvláštní poděkování patří také jejich rodičům za to, že svým ratolestem s hledáním pomohli nebo že jim umožnili zúčastnit se.

I přes to, že tréninky už zase jedou na plné obrátky, rozhodně to není poslední akce, kterou si Tatran pro mládež připravil. Již 12. června proběhne na Ladronce florbalový „orienťák“ pod taktovkou střešovických trenérů. Více o akci se dozvíte zde.

Kompletní sestava vítězů:

Marek Benda
Václav Draslar
Dominika Tumová
Simona Tumová
Jonáš Tuma
Matěj Dvořák
Vilém Saska
Štěpán Doubek
Jiří Knap
Jan Bureš
Mariana Slabová
Lucie Šrajerová
Nikola Šrajerová
Kristýna Nováková
Jakub Novák
Štěpán Bártl
Sebastian Camargo
Marek Šubrt
Sára Šubrtová
Antonín Hásek
Lukáš Ragač
Filip Mařík
David Mařík
Štěpán Dvořák
Vojtěch Sýkora
Anežka Platilová
Tereza Platilová
Jiří Friesz
Marek Platil