Olympijský festival TOKYO 2020

V pražské Stromovce bude během letních olympijských her v Tokiu probíhat festival, během kterého si návštěvníci budou moci vyzkoušet velké množství sportů, a to i těch neolympijských. Právě Tatran Střešovice byl vybrán jako jeden z ambasadorů florbalu.

Celý sportovní svět se momentálně soustředí na jednu jedinou událost, kterou jsou olympijské hry v Tokiu a na níž se kvůli celosvětové pandemii muselo čekat o rok déle. Ku příležitosti největšího sportovního svátku bude v pražské Stromovce probíhat festival a my v Tatranu jsme rádi za příležitost, zastupovat zde florbal, který sice ještě není olympijským sportem, ale s jeho rostoucí popularitou věříme, že ho pod pěti kruhy také jednou uvidíme.

Tatran Střešovice bude zajišťovat florbalový stánek od zahájení festivalu 23.7. do 26.7. Na hřišti o velikosti 20 x 40 metrů se můžete těšit na otevřené tréninky, exhibiční zápasy, autogramiády, hry nebo soutěže s T-mobilem.

Vstupenky na festival je možné zakoupit na oficiálních stránkách, kde se také dozvíte bližší informace k programu. Přímo ten florbalový pak najdete po tímto odkazem. My vás budeme čekat u stánku číslo 11 a B v tradičním klubovém oblečení a budeme rádi, pokud se u nás zastavíte. Mapu celého areálů naleznete zde.

Zároveň máme přímo v olympijském parku dva otevřené tréninky pro tatranské děti. Trénink pod vedením našich trenérů proběhne v neděli 25.7. od 13:00 do 14:30 a v pondělí 26.7. od 12:30 do 14:00.
Pro účast na trénink a vstup zdarma do areálu je nutné přihlásit se do pátku 23.7. na emailu sekretariat@tatran.cz a zároveň je nutné splnit podmínku olympijského festivalu ohledně testování:
- Platným QR kódem v aplikaci Tečka
- Certifikátem o provedené vakcinaci – vstup je možný 15. den po dokončeném očkování
- Certifikátem o prodělané nemoci – platí 180 dní ode dne pozitivního testu
- Negativním PCR testem ne starším než 7 dní z certifikovaného zařízení
- Negativním POC antigenním testem ne starším než 72 hod. z certifikovaného zařízení
- Čestným prohlášením o negativním testu ze zaměstnání, s uvedením názvu a adresy podniku

Těšíme se na Vás na Olympijském festivalu!