Originální dárek na dobrou věc. Podpořte s námi dětský domov Unhošť

Přispět na dobrou věc, to je hlavní motto limitované kolekce tatranských ponožek a také nového projektu TATRAN POMÁHÁ. Vánoce jsou období, kdy by měl být každý doma se svojí rodinou. Ne všichni však mají takové štěstí a právě jim bude speciální kolekce věnovaná. Z každého zakoupeného páru totiž půjde 20,- na konto Dětského domova Unhošť se kterým klub druhý rok spolupracuje. Vybranou částku pak ještě Tatran Střešovice zdvojnásobí.

Ponožky budou vyrobeny z kvalitního materiálového složení (70 % bavlna, 28 % polyamid, 2 % elastan) a můžete je objednávat do středy 9. listopadu. Nepromarněte tuto jedinečnou příležitost. Jedná se o jednorázovou akci a ponožky už poté nebudou k dispozici.

Cena za jeden pár je 200,-, při koupi 3 a více kusů je to pak 185,- za pár. Ponožky můžete objednávat přes objednávkový formulář zde. Termín dodání je stanoven nejpozději do 20. prosince tak, abyste je mohli rovnou zabalit a nachystat ježíškovi.

Předání šeku s vybranou částkou do rukou zástupců Dětského domova Unhošť proběhne 11. prosince během vánočního utkání Tatranu proti Mladé Boleslavi.

Objednávkový formulář