Otevíráme novou kategorii: Dinopřípravka je tady!

Otevíráme novou kategorii - Dinopřípravky, která bude mít svůj trénink každý čtvrtek od 15:00 do 16:00.

S velkým nárůstem našich náborových akcích v mateřských školkách, které nesly název "Dopoledne s T-Rexem" se objevil i velký zájem těchto předškolních dětí o tréninky pod vedením našich zkušených trenérů z Tatranu. Proto jsme otevřeli novou kategorii - Dinopřípravky, které má svůj trénink každý čtvrtek v tělocvičně ZŠ Norbertov a to od 15:00 do 16:00. Tyto tréninky jsou určeny pro předškolní děti ve věku od 4 do 6 let.

Více nám k tomu pověděl náš šeftrenér mládeže, Pavel Hudík: "Projekt DINOPŘÍPRAVKA vznikl za účelem propojení spolupráce Tatranu a mateřských škol na Praze 6. Proto otevíráme všesportovní kroužek pro děti ve věku od 4 do 6 let, kde se naučí základy pohybu a případně  pak sportu. Vyzkouší si základy pohybů všech známých sportů - od házení, kopání po různé senzomotorické dráhy na rozvoj ovládání svého těla."

Začínáme zítra, tedy ve čtvrtek 19.9. od 15:00 v tělocvičně základní školy NORBERTOV a tréninky budou probíhat každý čtvrtek.

Cena je 3000,-Kč/rok 

Předběžné přihlášení na email pavel.hudik@tatran.cz, přihlášení pak na místě formou papírové přihlášky do Tatranu Střešovice a zaregistrování do členské sekce.

Těšíme se na Vás!

PLAYER | SUPPORTER | COACH