Tatran Střešovice » Poděkování za pomoc Tatranu

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

čtvrtek 6.8.2020

Poděkování za pomoc Tatranu

Milí Tatraňáci!

Rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za rodičovskou iniciativu TATRAN SPOLU, která vznikla v době krize spojené s COVID-19. Ze dne na den musel klub uzavřít všechna sportoviště a díky vyhlášení nouzového stavu byl nucen zrušit všechny tréninky a plánované akce v tomto období

Kromě podpory rodičů, hráčů, partnerů a fanoušků reagovali na špatnou finanční situaci i pracovníci klubu a trenéři, a to snížením nebo odpuštěním celé odměny.

Akce Tatran Spolu měla pozitivní ohlasy, kdy na transparentním účtu je k dnešnímu dni téměř 200 tisíc korun. Tyto prostředky využijeme následujícím způsobem:

Vzdělávání trenérů. - Pokryjeme náklady spojené se zvyšováním trenérských licencí, kdy v letošním roce dokončuje 5 trenérů trenérskou B licenci a dalších více než 10 trenérů licence nižší úrovně a v následující sezóně počítáme s podobnou investicí do vzdělávání našich trenérů.

Prodloužení licence XPS Network. - Tento software je pro naše trenéry základním nástrojem pro přípravu a evidenci tréninkových jednotek. Trenéři ho využívají při přípravě videorozborů z utkání a tréninků.

Nový T-Rex. - Díky předčasnému ukončení play-off jsme byli nuceni pozastavit sbírku v kampani ZACHRAŇ T-REXE. Do začátku vyřazovacích bojů se povedlo vybrat 25 tisíc Kč. Rozhodli jsme se tak nového maskota dofinancovat z těchto prostředků. Nyní se již pilně pracuje na jeho výrobě a na nového T-Rexe se můžete těšit v září.

Pokud byste se chtěli i Vy připojit k podpoře našeho klubu, můžete i nadále přispět na transparentní účet Tatran Spolu, který bude otevřený i v dalších měsících. Číslo účtu 2001804579/2010. Odkaz na transparentní účet naleznete zde.

Všem dárcům z řad rodičů, hráčů nebo příznivců a pracovníků klubu patří velký dík. Pomohli jste klubu překonat tuto složitou situaci a zasadili se o další rozvoj sportu na Praze 6. Tatran Střešovice tak může být pyšný nejen na své úspěchy na sportovním poli, ale i na sílu Tatranské komunity.

 

Srdečně zdraví
Tomáš Kafka
Prezident florbalového oddílu Tatran Střešovice

 

 

 
Naši partneři