Poprvé doma. Střešovice se postaví Chodovu

Ve třetím kole nového ročníku Superligy se hráči Tatranu poprvé představí na domácím hřišti.

Do prvního domácího utkání vstoupí svěřenci Milana Fridricha a Luďka Beneše v dobrém rozpoložení, už proto, že ve čtvrtek v repríze Superfinále dokázali udolat Mladou Boleslav na jejím vlastním hřišti. Když se k tomu přičte výhra nad SKV z úvodního kola, mají hráči Střešovic na kontě plných 6 bodů a v nedělním derby proti Chodovu budou chtít přidat další.

To svěřenci Davida Podhráského už zažili lepší vstup do sezóny. Po dvou utkání jim po prohrách s Vítkovicemi a Black Angels na účtu svítí nelichotivá nula a byť jde teprve o rozjezd ročníku, rozhodně nebudou chtít žíznit i po třech kolech. Před sezónou se v kádru týmu z Jižního Města událo relativně hodně změn, včetně odchodu juniorského mistra světa Petra Majera do Finska, nicméně kostra týmu kolem Toma Ondruška či Marka Vávry zůstala.

V loňské sezóně byla vzájemná bilance obou týmů vyrovnaná, když si oba dokázali uhájit své domácí prostředí. Tatran doma vyhrál poměrem 8:4, na jihu Prahy pak prohrál těsně 3:4.

Souboj dvou rivalů, kteří se však aktuálně nachází v úplně jiném rozpoložení, staruje v aréně v Řepích v 17 hodin, přičemž půjde o první domácí utkání Tatranu v superligové sezóně 22/23.

Sestřih posledního utkání proti Mladé Boleslavi: