Poslední zápas roku mužům body nepřinesl.

Muži prodlužují smolnou sérii a nepřipisují si body už ve čtvrtém zápase v řadě. Se Spartou dokázali držet krok polovinu zápasu. Nakonec však prohrávali 11:6.

Začátek zápasu otevřel již ve 2. minutě Jonáš Kreysa, když zachytil přihrávku sparťanské obrany. Sparta sice dokázala vyrovnat, ale za půl minuty se slova chopili opět střešovičtí. Po nahrávce autora první branky Jonáše Kreysy přesně mířil Pavel Sládeček. Stav 1:2 vydržel až do 11. minuty, kdy Spatra opět vyrovnala. Poslední slovo patřilo v první části Tatranu. Svůj tým dostal do vedení Jakub Kolísko za asistence Matěje Havlase.

Ve druhé třetině odskočili Střešovice dokonce o 2 branky. Backhandovým lobem do levé šibenice se blýsknul Martin Šindelář po přihrávce Milana Meliše. Pak bohužel začala úřadovat Spatra, které se během pouhých 2 minut podařilo vyrovnat na 4:4. Osudným se Tatranu stalo vyloučení Milana Meliše. které bylo bleskově potrestáno a Sparta se tak poprvé během utkání ujala vedení, které jí vydrželo až do konce zápasu. Ve 35. minutě Sparta navýšila vedení, načež reagoval střešovický Matěj Havlas, kterému asistoval Jakub Kolísko. Bohužel 2 minuty do konce třetiny Sparta opět dokázala odskočit do dvoubrankového vedení a do šaten se šlo za stavu 7:5.

V poslední části už domácí své vedení pouze navyšovali. Po dvou brankách do střešovické sítě a nevyužité přesilovce vstřelil ještě poslední tatranský gól Jan Kolísko za asistence Adama Tlapáka. V 56. minutě si trenér Tatranu vyžádal timeout a vyslal své svěřence do hry v šesti.  To bohužel přineslo více škody než užitku. Sparta do konce zápasu dokázala skórovat ještě dvakrát a upravila tak konečný stav na 11:6.

Kometář trenéra:Totální výpadek koncentrace v druhé třetině a velmi laciné chyby při bránění nás stáli lepší výsledek. Pak to mají hráči přes nasazení velice těžké. Přes Vánoce odpočineme a zabojujeme o pozice v Play-off. Přeji všem krásné svátky.“

Nezbývá než věřit, že tatranští hráči naberou přes Vánoce síly a do nového roku vstoupí lépe, než zakončili ten předchozí.