Pozdní čtvrteční utkáni body nepřineslo.

Z velmi vyrovnaného utkání 13. kola Extraligy žen si nakonec body připisují hráčky Panthers Praha. Trenér Michálek však věří, že se jednalo o jednorázový výpadek a v neděli holky předvedou zase svou hru.

Střešovice do zápasu vstoupili lépe a během první desetiminutovky vedli díky gólům Lucie Želízkové Liany Matěvosové 2:0. Asistence si připsaly Daniela Kvasková Markéta Prontekerová. Po několika šancích na obou stranách skórovaly půl minuty před koncem třetiny i hráčky hostí a upravily stav na 2:1.

Druhá třetina byla nahoru dolů. Pantherkám se podařilo vyrovnat hned během první minuty, a nakonec se dostaly i do vedení 2:3. Na to odpověděla vyrovnávacím gólemMarkéta Prontekerová za asistence Lucie Želízkové. Za necelých 20 vteřin dostala Tatran do vedení Tereza Bystrianská, které asistovala Denisa Billá. Bohužel do konce třetiny přišla ještě vyrovnávací branka od Panthers a do šaten se šlo za vyrovnaného stavu 4:4.

Třetí třetina patřila hostím, kteří opět skórovali již během první minuty, čímž se dostali do vedení. I přes snahy domácích Střešovic se hráčkám další gól vstřelit nepodařilo, naopak 3 minuty před koncem slavily opět Pantherky, které upravily stav na konečných 4:6. Nejlepší hráčkou utkání byly vyhlášeny Lucie Želízková z Tatranu a brankářka Kristýna Horňáková z Panthers Praha.

Komentář Marka Michálka: „Po dobrém vstupu přišla zasloužená facka. Chyběl nám drive, tahali jsme nohy, nevyhráli jediný souboj, propadli jsme v důrazu, a proto jsme prohráli. Věřím, že v neděli to zase budeme my. Soupeři gratuluji k výhře.“

Tatran Střešovice - Panthers Praha 4:6
branky: 6. Lucie Želízková, 9. Liana Matěvosova, 33. Markéta Prontekerová, 33. Tereza Bystrianská - 20. Dominika Tůmová, 21. Petra Šusterová, 26. Barbara Jelínková, 35. Nikola Staňková, 42. Tereza Pitterlingová, 57. Lucie Florianová; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 20 - Kristýna Horňáková 24; po třetinách: 2:1, 2:3, 0:2;