Tatran Střešovice » Prague Games 2020 startuje již tuto středu!

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pondělí 6.7.2020

Prague Games 2020 startuje již tuto středu!

Tatran Střešovice se zúčastní letošních Prague Games s vůbec nejpočetnější výpravou ze všech. Na turnaj přihlásí hned sedmnáct týmů.

Turnaj Prague Games je již tradičně jednou z hlavních florbalových atrakcí léta pro mládež a ani letošní rok nakonec nebude výjimkou. I když je počet přihlášených týmů výrazně nižší než obvykle a ze zahraničí se zúčastní jen pouze kluby ze Slovenska, Tatran Střešovice nastoupí do letního turnaje v plném složení. Jednotlivé tatranské týmy obsadí na letošních Prague Games bez výjimky všechny kategorie a některé i vícekrát. 

První zápasy proběhnou již tuto středu 8.7. a budou pokračovat až do soboty 11.7., kdy proběhnou finálové boje, kterých se doufejme zúčastní co nejvíce Tatraňáků a Tatraňaček. O všech střešovických týmech vás budeme průběžně informovat na InstagramuFacebooku a samozřejmě i zde na našich internetových stránkách. Rozpisy a výsledky zápasů naleznete i na oficiálních stránkách turnaje.

 

Rozpis zápasů ve skupinách:

BU18 skupina E - PSN

8.7. 8:30 - PSN Tatran Střešovice vs. PSKC Okříšky – Hala Řepy

8.7. 12:15 - PSN Tatran Střešovice vs. Florbal Klatovy – Hala Řepy

9.7. 8:45 - FBŠ Hattrick Brno vs. PSN Tatran Střešovice – Hala Řepy

 

BU18 skupina F - OpenCamps

8.7. 10:00 - OpenCamps Tatran Střešovice vs. FBC White Eagles Bratislava – Hala Řepy

8.7. 13:55 - OpenCamps Tatran Střešovice vs. FBC Plzeň – Hala Řepy

9.7. 10:15 – Bulldogs Brno vs. OpenCamps Tatran Střešovice – Hala UNYP aréna Podvinný Mlýn

 

BU17 skupina B

8.7. 13:55 - Tatran Střešovice vs. Fbc Česká Lípa – Hala VŠE

8.7. 16:55 - Tatran Střešovice vs. Kanonýři Kladno – Hala VŠE

9.7. 8:00 – TJ Znojmo LAUFEN CZ vs. Tatran Střešovice – Hala Vinohrady

9.7. 14:10 – PANTHERS OTROKOVICE vs. Tatran Střešovice – Hala Vinohrady

 

BU16 skupina C

8.7. 13:10 - Tatran Střešovice vs. Maskantje Juniors – Hala Jižní

8.7. 16:10 – FbŠ Bohemians vs. Tatran Střešovice – Hala Jižní

9.7. 11:45 – Tatran Střešovice vs. Technology Florbal MB – Hala Jižní

9.7. 14:55 – FBK Jičín vs. Tatran Střešovice – Hala Jižní

 

BU15 skupina C - BLACK

8.7. 14:40 - Tatran Střešovice BLACK vs. Draci HB – Hala Tatran

8.7. 18:35 - Tatran Střešovice BLACK vs. FK Slovan J. Hradec – Hala Tatran

9.7. 14:10 – TJ Znojmo LAUFEN CZ vs. Tatran Střešovice BLACK – Hala Tatran

 

BU15 skupina D - RED

8.7. 16:10 - Tatran Střešovice RED vs. Snipers Třebíč – Hala Tatran

8.7. 20:05 - Tatran Střešovice RED vs. Florbal Klatovy – Hala Tatran

9.7. 10:15 – FBC Autel Český Těšín vs. Tatran Střešovice RED – Hala Tatran

BU14 skupina A – OpenCamps

8.7. 12:15 – OpenCamps Tatran Střešovice vs. FAT PIPE Start98 Kunratice – Hala Jedenáctka

8.7. 14:40 – SK Dvojka Praha vs. OpenCamps Tatran Střešovice – Hala Jedenáctka

9.7. 11:00 – OpenCamps Tatran Střešovice vs. FBŠ Hattrick Brno – Hala Campanus

9.7. 13:25 – FBŠ SLAVIA Plzeň vs. OpenCamps Tatran Střešovice – Hala Campanus

BU14 skupina B

8.7. 10:00 - Tatran Střešovice vs. FAT PIPE Florbal Chodov – Hala Jedenáctka

8.7. 17:50 - Tatran Střešovice vs. FBC OSTRAVA – Hala Jedenáctka

9.7. 8:00 – Panthers Praha vs. Tatran Střešovice – Hala Jedenáctka

9.7. 13:25 – FBK Jičín vs. Tatran Střešovice – Hala Jedenáctka

 

BU13 skupina B

8.7. 11:05 - Tatran Střešovice vs. SK Meťák České Budějovice – Hala Hamr 2

8.7. 16:30 – FbŠ Bohemians bílí vs. Tatran Střešovice – Hala Hamr 2

9.7. 9:50 – Tatran Střešovice vs. Zlín LIONS – Hala Hamr 2

 

BU12 skupina A - BLACK

8.7. 13:00 – Prague Tigers vs. Tatran Střešovice BLACK – Hala Hamr 1

8.7. 16:55 – Tatran Střešovice BLACK vs. OLYMP FLORBAL – Hala Hamr 1

9.7. 11:00 – Tatran Střešovice BLACK vs. FbK Horní Suchá 08 – Hala Hamr 1

9.7. 14:10 – FBS Olomouc vs. Tatran Střešovice BLACK – Hala Hamr 1

 

BU12 skupina B - RED

8.7. 10:00 - Tatran Střešovice RED vs. FbC Coyotes Jablunkov – Hala Hamr 1

8.7. 14:40 - Tatran Střešovice RED vs. BLACK ANGELS 2008 – Hala Hamr 1

9.7. 10:15 – Florbalová akademie MB vs. Tatran Střešovice RED – Hala Hamr 1

 

GU18 skupina C - PSN

8.7. 13:10 – TJ Jablonné nad Orlicí vs. PSN Tatran Střešovice – Hala Campanus

8.7. 19:20 - PSN Tatran Střešovice vs. FbŠ Bohemians – Hala Campanus

9.7. 10:15 - Florbalová akademie MB vs. PSN Tatran Střešovice – Hala Campanus

9.7. 16:25 – PSN Tatran Střešovice vs. FAT PIPE Florbal Chodov – Hala Campanus

 

GU18 skupina D

8.7. 10:45 – Tatran Střešovice vs. SK Jihlava – Hala Kunratice

8.7. 17:50 - Tatran Střešovice vs. SKV – Hala Kunratice

9.7. 15:40 – Florbal Klatovy vs. PSN Tatran Střešovice – Hala Kunratice

 

GU16 skupina C

8.7. 9:35 - Tatran Střešovice vs. FBŠ SLAVIA Plzeň – Hala Hamr 4

8.7. 12:35 – FbŠ Bohemians vs. Tatran Střešovice – Hala Hamr 4

9.7. 15:15 – Tatran Střešovice vs. FBS Olomouc – Hala Hamr 4

 

GU14 skupina A

8.7. 9:15 - FAT PIPE Florbal Chodov vs. Tatran Střešovice – Hala Hamr 3

8.7. 12:35 – TJ SPARTAK KAPLICE vs. Tatran Střešovice – Hala Hamr 3

9.7. 15:15 – Tatran Střešovice vs. FbŠ Bohemians zelené – Hala Hamr 3

 

GU12

8.7. 10:45 – Panthers Praha vs. Tatran Střešovice – Hala Hamr 3

8.7. 16:55 –Tatran Střešovice vs. BLACK ANGELS – Hala Hamr 3

9.7. 8:45 - FAT PIPE Florbal Chodov vs. Tatran Střešovice – Hala Hamr 3

9.7. 17:15 – Tatran Střešovice vs. SK Meťák České Budějovice – Hala Hamr 3

10.7. 8:20 – Tatran Střešovice vs. Tigers Start98 Kunratice – Hala Hamr 4

10.7. 11:30 – NTS FK – ZŠ Němšová vs. Tatran Střešovice – Hala Hamr 3

 
Naši partneři