Předprodej vstupenek a permanentek je spuštěn!

Tatran Střešovice prochází v posledních letech mnoha inovacemi. Jedna novinka, týkající se především vás diváků a fanoušků se chystá i pro letošní sezónu. Nově bude možné předem zakoupit lístky na utkání pomocí internetových stránek TICKETPORTALU.

Pro všechny návštěvníky florbalových utkání máme dobrou zprávu. Od začátku sezóny 2021/2022 si totiž budou moci zakoupit své vstupenky on-line a v hale jen projít kontrolou.

Kromě vstupenek na jednotlivé zápasy, spouštíme prodej i permanentek, pro všechny, kteří chtějí být u každého střešovického gólu. Permanentka totiž umožňuje vstupy na všechna domácí superligová i pohárová utkání v nové moderní hale v Řepích. Střešovice navíc v letošní sezóně slaví jubilejních 30 let a mají pro své věrné fanoušky připraveno mnoho novinek a partnerských utkání se zábavným programem. Samozřejmostí je i záruka kvalitního florbalu a týmu plného známých florbalových osobností nebo juniorských mistrů světa. Díky on-line předprodeji navíc bude možné darovat vstupenky jako originální dárky k Vánocům nebo k narozeninám. S permanentkou navíc budete mít volný vstup i na střešovická domácí utkání ženské Extraligy a KB ligy juniorů.

Zde si již teď můžete zakoupit lístky na jednotlivá utkání a rezervovat si pro sebe nebo své blízké florbalový zážitek. Odkaz na nákup permanentky najdete zde a budete ji moci vždy předložit pomocí PDF ve vašem telefonu, který obdržíte po zaplacení emailem.

Informace pro držitele permanentek ze sezóny 2020/2021

Držitele permanentek ze sezóny 20/21 si mohou svojí stávající permanentku zdarma prodloužit na všech domácích utkáních Tatranu ve Sportovním centru Řepy.


Ceník pro sezónu 2021/2022

Dospělí 100,-
Studenti, senioři a členové Tatranu50,-
Děti do 12letzdarma
Permanentka pro veřejnost800,-
Permanentka pro členy Tatranu500,-


Aktuální podmínky ke vstupu do Sportovního centra Řepy

Diváci u vstupu musí splnit jednu z následujících podmínek (výjimku mají děti do 6 let):

  • potvrzení o absolvování RT-PCR vyšetření nejdéle 7 dní před akcí s negativním výsledkem
  • potvrzení o absolvování antigenního vyšetření nejdéle 72 hodin před akcí s negativním výsledkem
  • potvrzení o očkování proti nemoci covid-19, přičemž od jeho dokončení uběhlo nejméně 14 dnů
  • potvrzení o prodělání nemoci covid-19 ve lhůtě 180 dnů
  • potvrzení školy či čestné prohlášení o absolvování antigenního vyšetření ve škole nejdéle 72 hodin před akcí s negativním výsledkem