První rozhovor s Jakubem Bočkem. „ Přicházím s těmi nejvyššími cíli“.

První rozhovor s Jakubem Bočkem. Rozpovídal se nejen o svých cílech do sezóny, ale i o soubojích s Black Angels.

Ahoj Kubo a vítej v Tatranu. Jaké jsou tvé první pocity po přestupu, zapadl jsi do týmu?

Ahoj a děkuju za přivítání. První pocity jsou rozhodně jen pozitivní, jsem rád, že se vše domluvilo a můžu tu být. Myslím si a doufám, že jsem zatím zapadl dobře a bude se to jen zlepšovat.

S jakými cíli do Tatranu přicházíš?

Přicházím rozhodně s těmi nejvyššími cíli a to pomoci obhájit titul. Po individuální stránce to bude hlavně dobře zapadnout, užívat si florbal s top hráči mezinárodní úrovně a uvidíme co to vynese.

Kromě Black Angels opouštíš také svého bráchu, jak se těšíš na vaše vzájemné souboje v rozdílných dresech?

Bude to boj. Když se o přestupu dozvěděla naše mamka, prohlásila, že na zápasy chodit nebude. Jelikož ví, že si nedáme nic zadarmo a možná to i přeženeme. Celkově se těším na souboje proti Black Angels, bude to pro mě něco speciálního a už teď se nemohu dočkat.

Jaké bylo největší lákadlo při přestupu do Tatranu?

Největším lákadlem pro mě bylo a je vyzkoušet si nové prostředí, získat nové zkušenosti jak z hlediska sportovního, tak lidského. Vyjít z komfortní zóny a zkusit si, jaké to je pracovat a hrát na takové úrovni. Nemalou roli hrál také boj o titul a nově vzniklý formát Champions Cupu, na který jsem opravdu zvědavý i z pohledu fanouška.

Jaká je tvoje největší přednost a na co se mohou fanoušci nejvíce těšit?

Mojí největší předností určitě bude, že se florbalem bavím a užívám si ho. Baví mě hrát na soupeřově polovině hřiště, vytvářet šance a dávat branky. A na co se můžete tešit, na kluka co si plní sny a baví ho hrát florbal.

Děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho úspěchů!