První turnaj elévek v roce 2016!

Elévky odehrály v neděli 10.1.2016 svůj první turnaj v novém roce. Turnaj se odehrál ve střešovické hale a kryl se s pořádáním juniorek na Kotlářce, proto to bylo o něco složitější. Děkujeme moc všem rodičům, kteří nám v pořádání pomohli!

Sestava: Dvořáčková, Gocová, Máchová, Řehořová, Skalická Valerie, Skalická Viola, Slabová

První zápas čekal holky s Herbadentem. I přes malý počet hráček holky zvládly zápas na jedničku. Zápas byl od začátku v dobrém tempu a i přes velký tlak Herbadentu v druhé polovině, holky udržely vítězství 8:5. Tento zápas se také postaral o dvě malé premierý a to když naše dvě nejmladší hráčky vstřelily svůj první gól (Mariana Slabová a Skalická Valerie)

Druhá zápas holky odehrály s Mladou Boleslaví, který dopadl lépe pro soupeře. Holky se ale za svůj výkon nemusí vůbec stydět, bojovaly až do úplného konce a nic nevzdaly. Boleslavi však podlehly 2:8.

Poslední zápas naše elévky čekal s TJ Sokol Nehvizdy. První polovina se holkám nepovedla a skončila pro Tatran 1:7. Do druhé polovina však na hřiště vlétly holky s chutí vyhrát a že nic není ztraceno. Začaly střílet a góly tam začaly padat i nám. Holky vyhrály druhou polovinu 4:1. Na obrat to ale nestačilo a zápas skončil výsledkem 5:8.

Holkám děkujeme za turnaj, za jejich bojovnost a chuť do zápasů.
Další turnaj elévky čeká 23.1.2016