Realizační tým A-týmu mužů pokračuje ve stejném složení

Realizační tým střešovického A-týmu půjde do nové sezóny ve stejném složení.

Vítězství v Poháru mistrů, Poháru Českého florbalu a nakonec i v Livesport Supelize. Počin, který české florbalové prostředí doposud neznalo a který i s odstupem času působí jako zjevení. Sezóna přitom pro střešovický Tatran nezačala dvakrát dobře a obhájce titulu musel v průběhu podzimu měnit složení realizačního týmu. Ten nakonec dokázal špatně rozjetý ročník dovést až do historicky nejlepší sezóny a jasně potvrdil rčení, že zajíci se počítají až po honu.

Nyní je navíc jasné, že realizační tým Milana Fridricha bude ve stejném složení pokračovat i další sezónu. Na pozici asistentů zůstávají Marek Mandler a Martin Pánek, roli trenéra brankářů bude nadále zastávat Roman Janda, kondičním trenérem bude stále Libor Škoda, fyzioterapeuty Martin Jirásek s Natálií Trešlovou a vedoucím týmu stálice v podobě Radka Brázdy.

Komentář Milana Fridricha:
Jsem rád, že se podařilo udržet celý stávající realizační tým, neboť mi dává možnost u týmu přidat další sezónu. Důležité je, že v tomto složení můžeme být společně dobrou oporou hráčům v jejich rozvoji. Doplňujeme se a spojuje nás jak společná vize, tak hlavně hodnoty. To je pro mě důležité. Během náročné sezóny je potřeba se na sebe těšit a přátelské vztahy se pak projeví i v těch nejvypjatějších momentech, které určitě příjdou.

Komentář generálního manažera Jakuba Menharta:
Udržení stávajícího realizačního týmu bylo jasnou prioritou. Jsem moc rád, že se to povedlo a že se nám po loňském turbulentním začátku sezóny podařilo vše ustálit a vytvořit realizák, který je svým nasazením, znalostmi a precizností na profesionální úrovni a dokáže hráčům zajistit maximální servis jak pro jejich rozvoj, tak pro co nejlepší týmové výsledky.


Složení realizačního týmu A-týmu pro sezonu 2024/25:

Hlavní trenér: Milan Fridrich
Asistenti trenéra: Martin Pánek a Marek Mandler
Vedoucí družstva: Radek Brázda
Kondiční trenér: Libor Škoda
Trenér brankářů: Roman Janda
Fyzioterapeuti: Martin Jirásek a Natálie Trešlová