Restart Extraligy již v sobotu proti Židenicím

Již tuto sobotu restartuje po vzoru mužů i ženská Extraliga. Po tříměsíční pauze se na hřišti může stát opravdu cokoli a nic není jisté.

Tatranky už odpočítávají hodiny do utkání, které obnoví extraligové boje. Svůj první zápas odehrají proti soupeřkám z brněnských Židenic.

Zápasy proti Židenicím bývají často vyostřené, vyrovnané a velmi napínavé. Tatran se s tímto celkem v sezóně již utkal v druhém kole. Tenkrát zvítězil na půdě soupeřek 10:5, jak tomu však bude v sobotu ve Stodole můžeme jen hádat.

Tatran se v současnosti nachází na čtvrtém místě tabulky, o které se dělí s Panthers. Pokud chce pomýšlet na umístění do top čtyřky, musí se plně soustředit na každý zápas a nic nevypustit.

Kapitánka Barbora Zabavská soupeře rozhodně nepodceňuje, ale svému týmu věří: „Za pár dní nás čeká první hrací víkend a hned na začátek narazíme na velmi nepříjemného soupeře. S Židenicemi hrajeme vždy vyrovnaná utkaní ve vysokém tempu. Židenice nám mají sice po posledním zápase co vracet, ale věřím, že jsme fyzicky dobře připravené a s výhodou domácího prostředí zvládneme vyhrát.“