Rozhodl jediný gól. Ženy padly s FBC Ostrava

Zápas 14. kola ČEZ Extraligy rozhodl gól ze 24. sekundy.

Po pátečním vítězství na půdě Chodova se ženy Střešovic představily poprvé od reprezentační přestávky na domácí půdě, kde přivítaly třetí FBC Ostrava. I proti dalšímu celku z TOP3 chtěl tým Pavla Hudíka a Vladimíra Fuchse předvést další dobrý výkon a ideálně sebrat nějaké body.

Tento plán ale dostal pořádnou trhlinu už ve 24 sekundě klání. Nahrávku Bínové zpoza brány přetavila v gól Nikola Chalupová a FBC vedlo 1:0. V tu chvíli nejspíše nikoho na hale nenapadlo, že půjde o poslední gólovou radost celého utkání.

Ve zbývajících 59 minutách a 36 sekundách se totiž gólově neurodilo na ani jedné ze stran, když všechny střely končily na Monice Šolleové a Veronice Tomšové. Čas tak plynul jako voda a Tatranu nezbylo, než dvě minuty před koncem zkusit hru v šesti.

Ani v ní ale nezapršelo a hala ve Střešovicích tak viděla raritní výsledek 0:1, kdy celý zápas rozhodl gól ze 24. sekundy. Tatran tak předvedl další dobrý výkon proti týmu z TOP3, na body mu to však tentokrát nestačilo. Střešovický předvánoční program ale ještě nekončí, jelikož je ve středu čeká čtvrtfinále Poháru Českého florbalu na půdě Bohemians.

PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 0:1
branky: 1. Nikola Chalupová; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Žofka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Monika Šolleová 21 - Veronika Tomšová 19; po třetinách: 0:1, 0:0, 0:0