Tatran Střešovice » SUPPORTER | Rozhovory před ligou

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

středa 11.9.2019

SUPPORTER | Rozhovory před ligou

SUPPORTER - Pokud se bavíme o asi nejdůležitějších lidech v klubu, tak se nemůžeme bavit o nikom jiném než jsou rodiče a fanoušci výše zmíněných hráčů a hráček. Málo se o nich ví, ale svojí podporou a oddaností svým dětem popřípadě klubu samotnému si zaslouží určitě o dost větší pozornost a na to je tato kampaň připravena.

Jako druhou skupinu lidí, které jsme oslovili a požádali o krátké vyjádření směrem k následující sezóně jsou fanoušci Tatranu Střešovice a převážně těch kategorií, ke kterým se vyjádřili, protože součástí těch týmu jsou jejich nejbližší. Kampaň PLAYER | SUPPORTER | COACH má jeden z cílu dát možnost vícero lidem promluvit a dát o sobě vědět širší tatranské veřejnosti, tak pojďme na to.

Luboš Langer | fanoušek Tatranu a táta našeho kapitána Filipa Langera

"Od mladého týmu mužů očekávám bojovnost a vysoké nasazení, které nahradí chybějící zkušenosti. Věřím v soudržnost kolektivu plného mladých talentovaných hráčů"


Martin Zabavskyj | fanoušek Tatranu a táta naší kapitánky Barbory Zabavské

"Vzhledem k tomu, že novodobý tým žen Tatranu neměl silnější tým co se týče kvality, zkušeností, konkurence a dravosti... Vzhledem k tomu, že některé hráčky potřebují pevnější ruku a motivaci, tak i změna na trenérském postu je pozitivní... Takže moje očekávání jsou ta nejvyšší - playoff určitě a věřím, že když se všechno sejde, tak i to semifinále. Mě ale převážně zajímá hra a ta se zatím jeví slibně"


Michal Kočandrle | fanoušek Tatranu a táta juniorského hráče Michaela Kočadrleho

"Po mistrovské sezóně očekávám útok na obhajobu titulu. Doufám, že kluci svým atraktivním pojetím kombinačního florbalu přivedou do hledišť nové fanoušky"


Luboš Nádeník | fanoušek Tatranu a táta juniorské hráčky Katky Nádeníkové

"Ja se na novou sezónu těším opravdu moc. Jsem fanouškem Tatranu jenom nějaký rok a půl, ale uý teď se mi hodně vryl do srdce. V kategorii juniorek, dle mého názoru, vyrůstá florbalově velmi silná generace hráček, a tak jsem velmi zvědav, jak si povedou v nadcházející sezóně 2019-2020 a budou se nadále herně i osobnostně rozvíjet."


Ondřej Procházka | fanoušek Tatranu a táta dorosteneckého hráče Jirky Procházky

"Od následující sezóny očekávám další výkonnostní růst a přetavení skvěle nastavené atmosféry v týmu do dobrých výsledků v soutěži. Očekávám pokračování krásných sportovních zážitků a především další osobnostní a morální růst v bezva partě a pod trenérským vedením, které je snad letos ještě lepší než ty fajn trenéři v předchozích letech."


Jiří Šolle | fanoušek Tatranu a táta dorostenecké brankářky Moniky Šolleové

"Po uplynulé první sezóně v Tatranu, kdy dcera nastupovala za úspěšné kategorie dorostenek a starších žáků je "laťka pro další sezónu nastavená velmi vysoko a tak samozřejmě se na novou sezónu velmi těším a očekávám, že bude opět úspěšná a to nejenom ve zmíněných kategoriíích, ale napříč celým Tatranem. Zároveň bych rád tímto poděkoval hráčkám, hráčům a samozřejmě i trenérům, kteří byli součástí těchto kategorií za skvělé zážitky a popřál nejenom jim, ale také všem ostatním hodně úspěchů do sezóny právě startijící."

Všem moc děkujeme za vyjádření a za úvodní slova k nadcházející ligové sezóně! Uvidíme se na tribunách!

PLAYER | SUPPORTER | COACH

 
Naši partneři