Tatran Střešovice » Sládeček zůstává! Klub podepsal s důležitým obráncem na tři roky

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

čtvrtek 26.9.2019

Sládeček zůstává! Klub podepsal s důležitým obráncem na tři roky

Co si nové vedení vytyčilo, to i plní: snaží se stabilizovat a dlouhodobě udržet kádr pohromadě. Nově se vedení okolo Jakuba Menharta domluvilo s Pavlem Sládečkem.

Skvělá zpráva pro tým i fanoušky mužského Tatranu. Pavel Sládeček, důležitý pilíř střešovický obrany, zůstává na Praze 6 i nadále. Bek s číslem 25 na zádech nejen, že dobře hraje dozadu, mívá i útočné choutky, což dokazují i statistiky z poslední sezony. V juniorské KB lize naskočil dohromady do patnácti mačů s bilancí osmi gólů a jedenácti nahrávek. Majitel jednatřiceti zápasů v Superlize z posledního ročníku jedenáctkrát skóroval a přidal osm asistencí. Je tak jasné, že Pražanům v týmu zůstává borec, co za to umí vzít vepředu i vzadu. A hlavně člen zlaté party - juniorský mistr světa z květnového šampionátu.

"Pro Tatran další důležitý krok při budování dlouhodobě stabilního týmu. Pavel patří do základní kostry mužstva a je to hráč s velkým potenciálem růstu. Má všechny předpoklady pro to stát se elitním bekem celé Superligy a my jsme nesmírně spokojeni, že s ním můžeme počítat. Těším se na jeho výkony," rozplýval se po podpisu generální manažer Jakub Menhart

Spokojeností oplýval i sám obránce Sládeček. "Bylo jednoduché se domluvit na podmínkách, protože o setrvání v klubu byl zájem na obou stranách. Jsem rád, že Tatran chce stabilizovat jádro týmu a dlouhodoběji ho držet. Přišla spousta nových jmen a myslím, že se utvořil skvělý ambiciózní tým. Doufám, že po ne úplně úspěšných sezonách, dostaneme Tatran zpět na vrchol," má nejvyšší plány Pavel. A není se co divit, střešovický bombarďák prošel týmy Králova DvoraMladé Boleslavi, či reprezentace, s tatranským áčkem ale na nejvyšší mety a výhry ještě čeká.

My pevně věříme, že se je klukům v čele s Pavlem podaří již v této, či jedné z následujících sezon udělat úspěch a přejeme mu, aby byl ve Střešovicích i nadále spokojený. 

 
Naši partneři