Souboj o finále. Tatran přivítá ve druhém semifinále Wiler

Vítěz bere vše. Po úvodní remíze půjde v Řepích o postup do finále Poháru mistrů.

Finále Poháru mistrů. Nic víc, nic míň. O to půjde ve druhém semifinále evropské pohárové soutěže v sobotu v Řepích, ve kterém střešovický Tatran přivítá švýcarský Wiler-Ersigen. Oba týmy spolu v prvním duelu remizovali 3:3 a ve druhém duelu se tak bude začínat s čistým štítem na obou stranách.

Tatran minulý týden ve Švýcarsku třikrát vedl, švýcarský mistr však dokázal v poslední minutě vyrovnat a do druhého duelu tak ani jeden z týmů nepůjde ve výhodnější pozici. První duel moc ofenzivní parády nenabídl, když se na první góly čekalo až do 33. minuty. Pořádná divočina se pak rozjela až ke konci zápasu, když se oba týmy v průběhu posledních pěti minut prosadili dvakrát.

Za Střešovice se na švýcarské půdě trefili Jakub Boček, Martin Šindelář a Marek Beneš. Všichni zmínění tak jen potvrdili skvělou formu z posledního období a Milan Fridrich bude na jejich formu spoléhat i v odvetě. Za Wiler v prvním duelu řádil Max Vahlgren. Bývalý hráč Chodova se v utkání prosadil dvakrát a měl velkou zásluhu na tom, že WIler úvodní duel neprohrál. Na druhou stranu švédský ostrostřelec pohrdl trestným střílením.

Na vítěze zápasu čeká ve finále Poháru mistrů švédský Falun, který v nervy drásajícím švédském semifinále přehrál Storvretu až po nájezdech ve druhém duelu. Na hale v Řepích se dá očekávat skvělá kulisa, když už jsou vstupenky téměř vyprodané. I o to se bude chtít Tatran opřít a postoupit do finále.

Druhé semifinále Poháru mistrů začíná v Řepích v sobotu v 17 hodin.