Společně na Gothii a zase zpátky!

Tradiční turnaj Gothia ve Švédsku byl letos kvůli pandemické situaci zrušen. Tatran se spolu s partnerskými oddíly rozhodl, že se do Goteborgu stejně vydá, i když ne tak, jak byl asi většina lidí předpokládala.

Z Prahy do Goteborgu je to 1100 km, když se k tomu navíc přidá i cesta zpáteční, dostaneme se na dlouhých 2200 km, což je také pomyslná cílová čára celé akce.

Do akce se spolu s Tatranem, který bude rozdělen na dva týmy, zapojily i oddíly z Písku, Sokolova, Dobříše a Hradce. Cílem je urazit v týmu, který činí cca 120 hráčů a hráček, vzdálenost dlouhou 2200 km. Hlavní myšlenkou je zvednout se ze sedaček, oživit šeď všedních dnů a sportovat bezpečně, každý sám a přesto společně. A aby to nebylo jen tak, bude se jednat o závod. Závod, ve kterém půjde o čest a slávu!

I když půjde především o týmový výkon, chceme motivovat i jednotlivce, kteří budou odměňováni formou bonusů, proto prosíme všechny rodiče, aby své děti v celé akci podpořili a pokud to bude možné umožnili jim zapojit se co nejvíce, stáhli jim potřebné aplikace, či naplánovali výlety (a pokud to bude nutné, tak je i trochu krotili, ať je nadšení nepoloží hned první den). Bonusové výzvy budou celkem tři. Pro nejkreativnějšího účastníka, který nasbírá nejvíce pohybových aktivit za celou dobu závodu, pro účastníka s největším objemem kilometrů v jeden den a pro účastníka, který nasbírá nejvíce kilometrů za celou akci. Každý z výherců získá poukázku do Spinfla v hodnotě 1000 Kč.

Rozdělení do skupin, potřebné aplikace či informace o bonusech a cenách přijdou všem našim členům do e-mailu. Už teď se těšíme, jak rychle cestu do Švédska zvládneme a jsme zvědaví, který tým si připíše v tomto závodě prvenství. Akce odstartuje již tuto sobotu 23.1. v 8:00.